Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tudtok bűnbocsánatkérő imákat?

Tudtok bűnbocsánatkérő imákat?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hibás és bűnös vagyok,mert veszekszek néha a tesómmal meg néha szoktam káromkodni meg ilyesmi.Nem öltem még embert,meg nem csaltam meg a páromat szóval ilyeneket nem csinálta,de szoktam néha hazudni


Meg vagyok keresztelve és hiszek Istenbe,még meg tud bocsátani??És ha igen hogy kel??



2018. jún. 24. 21:17
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
evangélikus vagyok
2018. jún. 24. 21:20
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha evangélikus vagy, akkor nálatok két féle gyónás van. Az egyik amolyan közösségi, amikor elmondtok közösen egy imát (pl istentiszteleten). Illetve nálatok is van "fülbe gyónás", bár némelyik lelkész nem szereti, Luther előnyösnek és hasznosnak tartotta.
2018. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Meg tudom hogy hibás vagyok,szüleimet nagyon szeretem de néha szoktam velük tiszteletlen lenni,meg az 3 évvel fiatalabb öcsémmel szoktam kötekedni (ezt elismerem)és sokszor néha komolytalan is vagyok(bár 4,6 az átlagom)meg sokszor vagyok hülye.
2018. jún. 24. 21:27
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
Isten akkor tud csak megbocsátani, ha többet ugyanazt a bűnt nem követed el.
2018. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Elöző ez igaz????????????????????????
2018. jún. 24. 21:33
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

Már hogy lenne igaz? Az ilyen istenellenes tanításra nem szabad figyelned sem. Csak Jézusra figyelj, hogy mit mond:

"Akkor Péter odament hozzá és azt mondta neki: »Uram! Hányszor vétkezhet ellenem a testvérem, hányszor kell megbocsátanom neki? Talán hétszer?« Jézus azt felelte neki: »Nem azt mondom, hogy hétszer, hanem hogy hetvenszer hétszer."


Mennyivel jobban szeret téged mennyei Atyád, mint te szeretheted bármelyik embertársadat? Mennyivel inkább megbocsát Isten minden megtérő bűnösnek?

2018. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
ÉN HISZEK ISTENBE ÉS JÉZUSBA ÉS NEM FIGYELEK A SÁTÁN TANÍTÁSÁRA CSAK TUDOM HOGY HÜLYE VOLTAM/VAGYOK ÉS EZT EL SZURTAM MEG MINDEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2018. jún. 24. 21:40
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
Félsz a Sátántól? Vagy miért akarsz bocsánatot kérni?
2018. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
3%
Korán kezded a hülyeséget. Feltételezem, hogy általános- vagy középiskolás vagy. Sajnálom, hogy ilyen sikerült átmosni az agyadat. Igazából nem baj, kellenek hülyék is a társadalomba... :(
2018. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, szerinted ha megbánsz valamit, de mégis mindig elköveted, akkor Isten mennyire fog tudni megbocsátani? Akkor vagy jó hívő, hogyha erőt veszel magadon, és nem követed újból a hülyeséget.
2018. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!