Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek a Zsidók...

Mi a véleményetek a Zsidók Jézusért nevű szervezetről?

Figyelt kérdés
zsidók jézusért,zsidók,szervezet

2018. júl. 14. 23:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
(Róma 10:2) 2 Mert tanúskodom mellettük, hogy van bennük buzgalom Isten iránt, de nem pontos ismeret szerint;
2018. júl. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
#1 Gondlom ez magatokra is igaz, ugye Opendoor?
2018. júl. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

A Róma 10,2 inkább a jehovista tanításokra igaz, mert a legfontosabb van kihagyva náluk az egész hablatyból: a kegyelem.

A szeretet pedig a másik. Nem ismerik. Ahogy Istent sem.

2018. júl. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Megfigyeltem, hogy némelyek, nem is a kérdésre válaszolnak. Amikor egyszer Én tettem ilyet rám szóltak, és akkor is 000-át kaptam

A személy válogatás, ilyenkor is megmutatkozik.

Csak azt nem értem, hogy tudja alkalmazni az életében, a 'szeresd felebarátodat, mint önmagadat" elvet.

Vagy a "szeresd az ellenségedet, és tegyél jót"

Pedig nem is vagyok ellenség.


Ja meg van:

Ön magát is ennyire gyűlöli!

2018. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

#4

Miért? Te sem a kérdésre válaszoltál... Az nem a te véleményed, hogy beírsz egy idézetet.


Egyébként itt van a hitvallásuk:

[link]


Az biztos, hogy ők sokkal közelebb állnak az Isten által helyesnek tartott igaz imádathoz, mint pl. az #1 válaszoló felekezete.

2018. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
#4 Gondolom az általad leírtak, akkor ismételten rád, és rátok is igaz?
2018. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
4: először te reagáltál egy saját véleménnyel és csak aztán én. Akkor most ugye magadról is beszéltél? Mellesleg attól, mert az imádott szervezeted hazugságairól írok, az még nem azt jelenti, hogy bennem nincs szeretet. De remélem még időben meg fogod te is ismerni.
2018. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A nép hiteője ***** válasza:

"Vagy a "szeresd az ellenségedet, és tegyél jót"


Jehova tanui lehet azert nem tudjak szeretni a kikozositetteket mert magukat is gyulolik?

2018. júl. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

8.

(Héberek 12:6) 6 mert akit szeret Jehova, azt megfegyelmezi; bizony megostoroz mindenkit, akit fiaként befogad.”

(Héberek 12:8) 8 Ha pedig nélkülözitek a fegyelmezést, amelynek mindenki részese lett, akkor bizony törvénytelen gyermekek vagytok, és nem fiak.

2018. júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

#9 Az eredeti görög szövegben nincs ott a Jehova név, ez betoldás, ami súlyos vétség, halálos vétség Isten szemében.


Látod Opendoor, Isten rajtunk keresztül próbál titeket jó útra téríteni, dehát kemény a szívetek, mint a fáraónak, ezért aztán ellenáltok minden törekvésnek.

2018. júl. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!