Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Fiatalok! Pécsen melyik...

Fiatalok! Pécsen melyik katolikus templomba jártok?

Figyelt kérdés
Most kezdem szeptemberben az egyetemet és szeretnék továbbra is misékre járni vasárnaponként. Azt szeretném kérdezni, hogy római katolikus templomok közül Pécsen, melyikbe jártok. Ezt csak azért lenne jó tudni, mert akkor lehet, hogy tudnék ismerkedni katolikus fiatalokkal. Esetleg van valami katolikus közösség, ahova lehet járni?

2018. aug. 17. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt én is meg akartam már kérdezni, én is most megyek Pécsre egyetemre, szóval én is kíváncsi vagyok, hova lehetne járni. Esetleg katolikus karizmatikus közösségeket tudtok?
2018. aug. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 0 száza-lékos ***** válasza:
2018. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de itt mind fel van sorolva. Arra lennék kiváncsi, hogy melyikbe jár sok fiatal.
2018. aug. 17. 18:13
 4/6 0 száza-lékos ***** válasza:
Igen, ez egy lista a pécsi templomokról. Azt nem tudom, hogy melyikbe jár sok fiatal, de ha tisztában vagy vele, hogy merrefelé érdemes keresgélni, lehet, hogy könnyebben megtalálod a választ a kérdésedre.
2018. aug. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Pécsi vagyok, és állíthatom, hogy egyikben sincs fiatal. A fiatalok nem igazán járnak templomba. Sajnos ezt tapasztaltam.
2018. aug. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ritkán járok,de akkor a Pius templomba szoktam menni. Több csoporttársammal is találkoztam már ott.
2018. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!