Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A LaVey-i sátánizmus követöje...

A LaVey-i sátánizmus követöje vagyok. Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Már régóta vonz ez a vallás. Viszont a családom katolikus, az én hivatalos vallásom is katolikus, mellesleg katolikus iskolába is járok. Nem vagyok olyan mint a többi ember aki azt vallja, hogy sátánista. Én eleve sosem hittem Istenben, és én ezt mindigis felvállaltam. Jobban izgatott az, hogy mi a másik oldalon. Biztonságot ad a Sátán nagy ereje. Én nem természet feletti csodától várom a boldogságot, hanem csak érzem, hogy a Sátán hív magához, hogy megmutassa milyen az igazi élet. A haláltól sem félek, mert a Sátán tudja azt, hogy mikor kell meghalnom. Egyedül sem félek, mert érzem, hogy valaki figyel rám, és ha bármi történne velem, akkor én már egy jobb helyen leszek.

Hogyan mondjam el ezt a szüleimnek? 17/l



2018. ápr. 20. 19:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%

Mindig meglep hogyan hihet valaki a sátánban ha nem hisz a keresztény istenben. Ebből is látszik, hogy egy divatmajmolás.


Mondd anyádéknak, hogy ők hippik voltak meg rokkerek te meg sátánista, de nyugodjanak meg, mert majd elmúlik.

2018. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hidd el, a Sátán létezik. Igaz, nem mint valós személy, de mint jelenlévő entitás, igen. Sokat tudok a vallásról.
2018. ápr. 20. 20:42
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
ja... ha te mondod akkor elhiszem.
2018. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Khm értem a szarkazmust
2018. ápr. 20. 21:03
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

"hogyan hihet valaki a sátánban ha nem hisz a keresztény istenben"

Úgy, hogy a sátán (amelyikben a kérdező hisz), az egy régebben kitalált figura, mint a keresztény isten.


Egyébként, kérdező: ahogy leírod, ez pont ugyanolyan istenség, mint a keresztényeké. Nagyon kevés különbséget látok.


Ami a szülőket illeti: az előző válaszoló véleményét osztom.

2018. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Lebannen ***** válasza:
49%

Anya, Apa. Bajban vagyok. Mit tegyek?

PL. így.

2018. ápr. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ne mondd el. Hagyd meg őket abban a hitben, hogy normális vagy.
2018. ápr. 21. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%

"Én eleve sosem hittem Istenben, és én ezt mindigis felvállaltam. Jobban izgatott az, hogy mi a másik oldalon. Biztonságot ad a Sátán nagy ereje. "


Ha te hiszel a sátánban akkor Istenben is kéne, a sátán is hisz Istenben, de retteg mert tudja, hogy az ő pályafutása már bem fog sokáig tartani, a sátán és Isten most a lelkekért megy a harc, a sátán célja, hogy minnél több embert sodorjon le a Hit útjáról.



"Egyedül sem félek, mert érzem, hogy valaki figyel rám"


A sátán szerinted foglalkozik is valakivel? Lehet, hogy egyszer kétszer ad valamit, de azért nagy árat fog kérni!



"és ha bármi történne velem, akkor én már egy jobb helyen leszek. "


Hát... :(

2018. ápr. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem sűrgősen keress papot! Még olvasni is félelmetes "Biztonságot ad a Sátán nagy ereje" Te jó Isten! Nem gondolod, hogy ezt a "természet feletti csodát" egyedül Istentől kaphatod meg? " Egyedül sem félek, mert érzem, hogy valaki figyel rám, és ha bármi történne velem, akkor én már egy jobb helyen leszek" Mármint a pokolban? Ez a vágyad? Inkább térj meg, a Szentlélek ereje mindennél nagyobb, és megnyugtatóbb
2018. ápr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Ezt fogják mondani: látom kislányom túl sok a szabadidőd, nyáron mész dolgozni
2018. ápr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!