Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívők! Ti mit gondoltok a...

Hívők! Ti mit gondoltok a LaVey-i sátánizmusról?

Figyelt kérdés

2018. szept. 2. 12:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ne zavarjon, hogy már leírtam, hogy nem vagyok sátánista, csak a reakciók és vélemények érdekelnek.
2018. szept. 2. 21:21
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Ennyit a sátánizmusról! Ezek szerint a sátánisták gyávák is!

Nincs elég vér a pucádban, hogy bekapj egy ekit?

Lehet, hogy totál megváltozna a nézőpontod!

Csinálj azt, amit akarsz!

2018. szept. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Alex Fly ***** válasza:
35%
Azt gondolom róla, hogy nem igazán sátánista, valójában inkább vegytiszta egoizmus. Sátán nevét inkább csak polgárpukkasztási és marketingokokból hasznája, valójában lóf...t sem törődnek vele.
2018. szept. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A hívőknél már maga az a szó, hogy "sátánizmus" is kiveri a biztosítékot... Pedig LaVey és a követői nem hittek sosem a Sátán létezésében... Maga a sátánizmust az esetükben nem kell szó szerint érteni. Kizárólag az emberekben és az emberi ösztönökben hisznek. Sem Istenben, sem Sátánban. A sátánizmus csak az keresztény egyházi tanokkal való szembefordulásra utalnak, ahol mindenki bűnös lélek és hajolj meg, borulj térdre stb... Ők nem hajlandóak leborulni, embernek lettek teremtve, e szerint élnek, e szerint cselekednek.
2018. szept. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ellentmondásos, logikátlan, amolyan tipikus ego éltető. Általában a fiatalok nyalják be. Szóval szerintem egy veszélyes marhaság
2018. szept. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
71%
XDDDD Ennyi idiótát b a z d m e g...Számomra az egyik legrosszabb emberi tulajdonság az, mikor valaki tud pofázni, de hallgatni nem, ergo az előítéleteit hajtja, de a tényeknek nem néz utána. Tisztelet a kivételnek persze. Amúgy meg megértem ha valaki ezt nem "támogatja", de majd pont egy olyan ember dönti el hogy mi idióta meg mi nem aki meghajol valami hipszterszakállú fazon előtt aki kétszer kiírtotta az emberiséget, és kétszer vérfertőzéssel népesítette be (khm Isten khm). Tőlem igazából hihetsz akár a csillámf a s zlámában is, a te dolgod, de akkor tiszteld mások nézőpontjait is és ne idiótázd azt le! Nyugodtan pontozzatok le, nem túlzottan érdekel. :)
2018. szept. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Én LaVey-i sátánista vagyok egy keresztény iskolába nem bántanak nem szekálnak semmi rengeteg barátom van és úgy gondolom hogy semmi bajuk nem lehet velünk mivel sátán nem egy lény hanem egy fogalom és benne van a 11 törvényünkbe amit egy igazi sátánista betart hogy ne árts másoknak és ne háborgass másokat tehát nem csinálunk semmi kifogásolhatót és természetesen nincs áldozás sem nálunk
2020. jan. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Emberek b azdmeg attól még hogy ti hülyék vagyok ez nem igaz nem ellent mondásos és nem is veszélyes és nem marhaság miért nem lehet akkor már azt mondani hogy én nem hiszek benne és pont miért kell f aszságokat állítani
2020. jan. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!