Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Engedjem a lányomat a Jehova...

Engedjem a lányomat a Jehova Tanúinak közösségébe járni?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves kamaszlány anyja vagyok.Korábban voltak vele magatartási problémák az iskolában.Volt,hogy más gyerekeket csúfolt az osztályában,elég vadóc volt,jártam is be miatta az iskolába.Úgy három hónapja hirtelen elkezdett másként viselkedni.csendesebb lett,itthon nem kellett külön veszekedni vele,hogy segítsen a házimunkában.Nem követelőzött,hogy házibuliba mehessen..Én ennek örültem,bár meglepett ez a hirtelen pálfordulás.Mígnem múlt héten elkéredzkedett Jehova Tanúinak az istentiszteletére.(vagy nem tudom minek szokás nevezni ezt náluk.)Én nem engedtem el,ezen eléggé megsértődött de nem szólt semmit.Azóta mondogatja nekem,hogy ez milyen jó,hogy menjek vele én is..Mi sosem voltunk vallásos család.Nem tudom honnan jött ez most nála...Látom nála a könyveiket meg a folyóirataikat,és beleolvasva nekem nagyon fura a mentalitásuk.Ez közismert róluk.Viszont azt be kell látnom,hogy azóta pozitív irányban is változott.Tanácstalan vagyok,elengedjem őt vagy ne.. Nem akarom,hogy később megbánjam.Hallottam,hogy ha végképp bekerülnek a közösségbe,akkor teljesen eltávolodnak a családjuktól..
2018. szept. 16. 18:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
24%

A Sátán zsinagógája.A közelébe nem mennék.

Isten nevét hangsújozva,tagadják Isten személyét Jézus Krisztust.Ez a Sátán legjobb csalása,engedi hogy higyél Istenben ,higyél az ő nevében ,de hogy kicsoda valójában Jehova,kicsoda valójában Jézus Krisztus azt már nem engedi,hiszen ezen múlik a Királyságba való bemenetel,és a Sátán nem szretné ,hogy az emberek,Jézus Királyságába kerüljenek.

Ezért össze vissza keveri Jehova Tanúi tanításait,gondolkodásait.


Nagyon vigyázz velük.

A Biblia Jézus Krisztusról szól,ő a megváltó,szabadító,egy igaz Isten!

2018. nov. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!