Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nagyon úgy látom hogy bárki...

Nagyon úgy látom hogy bárki aki a Jehova Tanúit szidja, az a jó. Mindenkinek csak rossz tapasztalata volt velük?

Figyelt kérdés

Hogy őszinte legyek,szerintem is idegesítő a rámenősségük és az Őrtornyos füzetkéik bájosak, de nagyon erőltetettnek érzem a mondanivót.

De legalább kreatívak, nyitottak az emberek felé.


2018. okt. 7. 21:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%

"Keresztények nem gyilkolnak senkinek a nevében, legfeljebb megvédik magukat, de ez sem igazán volt jellemző rájuk. "


Már bocs, de igenis elég sok keresztény katona ment elég sokakat legyilkolni Isten nevében, és nem védekezésről volt szó. Amikor keresztény katonák olyan muszlim földön harcoltak és gyilkoltak és területeket próbáltak elfoglalni, amely soha előtte nem volt keresztény fennhatóság alatt, azt hadd ne nevezzük már védekezésnek.

2018. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

a kérdés vallásról szól ?!

inkább talàn a jehova szekta jelenlegi rossz tapasztalatokról amiből a mostani világban sajnos kimeríthetetlen számu van.

a kereszténységről ez most biztos nem mondható el.

2018. okt. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40%

A rákfene,és a kolera is terjed ,mégsem jó!

Attól hogy egy csapat bővűl,még nem azt jelenti hogy jó.

Egyszerűen tolvajok,amiről nem is tudnak.

El lopják a bibliai próféciákat,és magukra alkalmazzák.

Meg van írva ,akik nem fogadják el az igazságot ,Isten megengedi,hogy a hazugságban higgyenek.

Van köztük szelíd,okos ember is ,emberileg nézve.De ha össze vissza keverik a bibliai írásokat,nem beszélva a magyarázatukról ,akkor lehet valaki nagyon szép és nyájas,becsülets,polgár,Még sem jut be az Isten Királyságába.

A Sátán nagyon beléjük ültette a félelmet,hogy ha nem jól viselkednek ,Jehova megbünteti őket.

Az volna a legjobb ha békén hagynák őket,ahogy Pál is mondja az eretnek embert hagy útjára...

2018. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
82%

a jehova az nem vallás .

egy vállalkozó csavargó banda veri át óriási haszonért a szerencsétlen tudatlan tömegeket.

2018. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tizenegyes, neked nem csak a történelem nem erősséged, de a kereszténységről sincs fogalmad. Talán azt azért te is megérted, hogy nevezhetem magamat helikopternek, de ha csak egy szélforgó van a sapkámon, amihez berregek, akkor csak azokat tudom becsapni, akik nem tudják, hogy mi az a helikopter.
2018. okt. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Rachel Warner ***** válasza:
Igen,csak rossz tapasztalat volt velük. Pl amikor szinte üldözőbe vette itt egy az egyik fórumozót,mert meg volt róla győződve,hogy ő aztán átlát a szitán és azt kezdte bizonygatni,hogy tudja,hogy a fórumozó egy katolikus inkvizítor és büdös gyilkos mert szogálja azt az egyházat. Gondolom mondanom se kell,hogy csóri névtelen felhasználó baptista volt,amit 625x le is írt,de hát részletek,az bagatell. Egy másik meg az én anyósomékra köpte rá a gyilkos jelzőt. Vagyis idézem szó szerint a megfogalmazását: "nem azt mondtam,hogy gyilkosok,ne forgass ki. Azt írtam,hogy támogatják,hozzájárulnak"-tényleg,így egész más,most aztán kevésbé sértő és kevésbé kamu. De igazad van kérdező,tényleg kreatívak. Választékosan próbálják az ember önbecsülését és méltóságát rombadönteni alaptalan vádakkal meg ítéletekkel. " De ők nyitottak az emberek felé". Ühüm.
2018. okt. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!