Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért szoktak imádkozni a...

Miért szoktak imádkozni a halottakért?

Figyelt kérdés
Még azt csak-csak értem, aki most halt meg azért lehet imádkozni, hogy Istenhez kerüljön. De aki már régen meghalt, ott mi értelme lehet az imának?
2018. okt. 9. 09:50
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
26 -OS - EGY VICC VAGY ! 27-ES : JÉZUSSAL AZ ÉLEN ??? EZT BENÉZTED NEM KICSIT !!! JÉZUS IMÁDKOZIK HALOTTAKÉRT ! ÉS NEM CSAK JÉZUS ! ILLÉS , PÉTER , ELIZEUS , ... MÉG SOKAN ... MOST SIETEK ! ... MINDEN JÓT:)
2019. júl. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
25 - ÖS OTT VAGY SZEREN ! NE HAGYD ABBA !
2019. júl. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:

31.Kèrlek írj igeheljekre a"halottakèrt való imárol.

Ugyanis azt írod hogy Jèzus is imádkozott a halottak lelkèèrt ès mèg mások is.

2019. júl. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:

31.

[link]

2019. júl. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:

31.

Vagy olvasd a googleben"Kell-e a halottakèrt imàtkoznunk?"

2019. júl. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:

"Ugyanis azt írod hogy Jèzus is imádkozott a halottak lelkèèrt ès mèg mások is."


Nem tudom mit szívsz, de erős lehet, mert ilyet például nem írtam.


Ellenben azt írtam:

"Megmutatnád, hogy hol tiltja? Mert egy hozzászólásodban sem idéztél ilyet a Szentírásból, csak a mellébeszélés ment."


Tehát megmutatnád a Bibliában, hogy hol tiltja a halottakért mondott imát, vagy sem? Mert láthatóan nem akarod megmutatni, gondolom nem találsz ilyet. Ha mégis, akkor fogd és egyszerűen idézd itt azokat a bibliai részeket, ahol ezen tiltás szerepel. Szerintem nem kérek túl nagy dolgot. Továbbá nem érdekelnek se a nem működő linkjeid, se az ócska youtube videóid, a Szentírást idézd itt. Ennyire egyszerű. Ha nem tudod, akkor a vitát lezártam magam részéről azzal, hogy nincs benne ilyen tiltás és csak egy hazug, sátántól megvezetett ember vagy.

2019. júl. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:

36.Vsszakèrdezek a főkèrdès szerint,mert így ildomos.


Idèzd "hol írja,hogy "kell a halottakèrt imádkozni?"

2019. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:

A Biblia azt sem írja, hogy interneten kéne osztani az észt, te még is ezt próbálod.

Ellenben tettél egy állítást:

"Kzzük ott,hogy a halottakèrt való imát úgy tiltja az Oszövetsèg mint az Ujszövetsèg Jèzussal az èlen."


Örülnék, ha ezt igazolnád a Bibliából vett igékkel. Mutasd meg, hogy hol tiltja az Ószövetség, hol tiltja az Újszövetség és hol tiltja Jézus. Kaphatok ilyet, vagy beismered hogy egy hazug vagy, így pedig a sátán embere?

2019. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:

38.Tudod mit jelent az Ördög szó=rágalmazó.

És most te mit teszel? "rágalmazol"

2019. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
A sátán vádlót jelent, nem rágalmazót. De láthatóan továbbra is kerülöd a választ. Mi van, nem találsz ilyen részt a Bibliában?
2019. júl. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!