Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha van Isten, akkor miért...

Ha van Isten, akkor miért teremt fogyatékosokat?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, egyáltalán nem nézem le az értelmi, és testi fogyatékos embereket. Sőt, vannak ilyen barátaim, és velük is jól tudom magam érezni. Csak az érdekel, hogy az istenhívők mit gondolnak erről.
2010. jún. 23. 21:02
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
49%

Tanítok, házas vagyok, gyerekem van, évekig éltem külföldön, vulkánokat tanulmányoztam Olaszországban, verseket publikálok és valószínűleg egy tízessel vagyok nálad öregebb :-)

Menjél bulizni a haverokkal, és nézzél le nyugodtan mindenkit, aki gondolkodásra használja a fejét.

2010. jún. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
49%

"Gondolom egy esetlen ... gyerek vagy.

Mellesleg b.zi vagy."

A válasz írója 28%-ban hasznos válaszokat ad"


Az ateisták miért személyeskednek? Nincsenek érveik?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskri..

2010. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
15%
isten nincs.
2010. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
72%

uolsó voltam

Vissza kell emlékezni a múltra, mert a múltból élünk és ha a múltba nem tudunk visszamenni erőt venni annak erejéből akkor végünk van.

2010. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:

Nemnézek le senkit . De igaz hogy a helyesirásomal gond van viszont szeretem az irodalmat , és az idegen nyelveket szoval énse vok hülye.

4 nyelven tudok.

2010. jún. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
17%

Az ateisták miért személyeskednek? Nincsenek érveik?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskri..



Hasznos volt számodra ez a válasz?



A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:01



Ti mindig csak ezzel meg a r.hadt bibliával tudtok viszavágni? És haegy r.hadt idézettel mersz válaszolni akkor már inkább meghuznám magam ahelyetben.

Igaz hogy eggyes ateisták velem együtt személyeskednek de bármilyen kérdést teszel fel istenel kapcsolatban "mi" saját válaszokat adunkés nem kimásolunk valamit.

2010. jún. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:

"4 nyelven tudok." 33%-ban

Kár, hogy a magyar nyelv nem tartozik ezek közé...

2010. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
49%

Nézzétek, egy valamit mindkét oldalnak el kell fogadni. Vannak rendkívül intelligens művészek, tudósok, filozófusok mint a hívő, a vallásos, az ateista oldalon. Vannak jó és rossz emberek mindkét oldalon. Senkinek nincs joga arra, hogy a másik tábort unintelligensnek nevezze, csak azért mert hisz vagy nem hisz. Az idézetes hozzászóló csak azt szerette volna érzékeltetni, hogy nem csak az unintelligens barmok lehetnek hívők,ahogy azt sokan az ateisták gondolják.

Az, hogy nincs Isten,az csak egy vélemény, de nem érv és nem magyarázat. A kérdés viszont a vallás témakörben jelent meg, és mivel hazánkban a keresztény vallás a legelterjedtebb, nyilván bibliai indíttatású válaszok fognak erre érkezni. Az ateista válasszal sincs baj, de arra a kérdésre, ami úgy kezdődik: ha van Isten.... nem igazán lehet úgy válaszolni, hogy de nincs és kész! Valószínű a kérdező sem hívő, de arra volt kíváncsi, ha mégis van Isten, akkor....

Voltak itt jó válaszok is, remélem segített a kérdezőnek.

2010. jún. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
38%
Ai igaz az igaz. A helyesirást gyakorolnom kell.
2010. jún. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 világvége1 ***** válasza:
A fogyatékosságok velejárói a fizikai világoknak. Nem volt Istennek ilyen terve.
2020. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!