Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért marjátok egymást hívő...

Miért marjátok egymást hívő és ateista testvéreim?

Figyelt kérdés

Miért nem tudtok egymáshoz megértően fordulni?

Hatalmasat csalódtam bennetek emberileg.


2018. okt. 15. 14:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%

Én személy szerint nem bántok senkit, nem alkalmazok lekezelő kifejezéseket másokkal szemben. A kérdésre igyekszem választ adni, amit elfogadni, vagy elutasítani is lehet, ha kedve van akár nullázhat is, mert nem azért válaszolok, hogy százalékban szuper legyek.


Szép napot neked

2018. okt. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Elnézést az általánosításért,tudom hogy mindkét oldalon vannak kivételek.
2018. okt. 15. 15:03
 3/31 A kérdező kommentje:
És neked is szép napot!☺
2018. okt. 15. 15:04
 4/31 anonim ***** válasza:
0%

Egyetértek veled. Sajnos az viszont tény, hogy az emberek, ha nem kaptak megfelelő oktatást a keresztényként való életre, s a neveltetés, vagy a származást tekintve hajlamos az előítéletre. Isten a szavában pedig azt tanítja nekünk Jézusosn és a tanítványain keresztül, hogy ne essünk bele ebbe a hibába.

Ne nézzük az anyagi körülményeket, a származást, a bőrszínt, vagy a kort. Isten, illetve Jézus, nem ezek alapján méri az embereket.

Egy szegény is lehet anyagias, és egy gazdag is lehet jó szívállapotú keresztény.

Az tény, hogy Jézus mondta, hogy nehéz a gazdagnak bejutni a királyságba, de nem mondta, hogy lehetetlen.

S voltak olyan szegény emberek Jézus idejében, akik egyáltalán nem követték Jézust, vagy is nem érdekelte Őket az igazság.

2018. okt. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 tgt ***** válasza:
90%
Időnként vitázunk egymással. Időnként indulatosan. Miért baj ez?
2018. okt. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Nem mindegy hogy a vitázó felek tisztelik e egymást vagy csak fölé akarnak kerekedni a másiknak,bizonygatva a saját igazukat!
2018. okt. 15. 15:32
 7/31 anonim ***** válasza:
67%

Interneten kívül sose volt semmiféle attrocitásom a vallásosakkal, még azt a szentfazék hp-t sem küldtem el a jó büdös francba, aki azzal pesztrált, hogy miért nem csinálok valamit az arcommal, mert rohadt ronda. (Nyilván ő nem ezt a kifejezést használta, inkább gyomorforgatóan mézes-mázosan adta elő)


Én elkerülöm őket nagy ívben, és kész.


Itt az interneten viszont jó móka húzni az agyukat. Nem nehéz kihozni őket a sodrukból, mert tele vannak elfojtott dühvel.

2018. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Értem.És megéri?
2018. okt. 15. 15:51
 9/31 Ozmium42 ***** válasza:
2018. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
39%
Pál is sokat vitatkozott. Jézus kiKERGETTE a templom udvarról az árusokat. Akkor nekik is be fogsz olvasni? Miből gondolod, hogy ehhez jogod van?
2018. okt. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!