Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Minden viccen kívűl sőt...

Árokpart kérdése:

Minden viccen kívűl sőt nagyon komolyan kérdezem elképzelhető e az, hogy álmomban a Purgatóriumban jártam?

Figyelt kérdés
A keresztény vallások kapcsán is írják, hogy a álmunkban is elhagyhatja lelkünk a testünket. Na szóval a lényeg. Szeretteimet láttam némelyikkel beszélgetni is tudtam, másik szeretteimnek csak köszönni, viszont arról, hogy idelent mi van velem arról nem tudtunk. Egy hatalmas többszintes épület volt, rengeteg tömbbel, ha arra gondoltam, hogy magamtól ott létemben el akarom hagyni, egyszerűen nem lehetett, mert olyan volt mintha soha nem lehetne onnan kijutni. A Nap ott is ugyanúgy süt és 1 órával több idő volt (legalábbis mikor felébredtem álmomban az időt percre pontosan úgy láttam). A lelkek (földi viszonylatban az embereken) ugyanúgy volt ruha, beszéltek is csak ott minden érzés kb. többszöröse volt a földinek pozitív és negatív értelemben. Ahogyan a Biblia is írja, sokkal magányosabb voltam ott mint itt és egyedül valóban csak a Jóistenben bíztam. A lelkek (emberek) arcát a szeretteimen kívűl csak homályosan tudtam észlelni. Ha nem a Purgatórium volt ez akkor mi?
2018. okt. 21. 21:03
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
0%
9 Már megint ökörséget írsz. Semmi köze nincs az őrtornyos cucchoz, a Bibliához annál több. Unalmas már az ostoba, tájékozatlan szöveged.
2018. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
18%

10 Olyan gyülekezetbe menj, ahol a Szent Lélek működik, élő karizmák vannak jelen és ahol olyan keresztelést tartanak, mint Keresztelő János, aki magát Jézust keresztelte meg.


Gyümölcseiről ismertetszik meg a fa, ahogy Jézus is mondta.

2018. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
17%

12+


Lk 6,43

Nem jó fa az, a mely romlott gyümölcsöt terem; és nem romlott fa az, a mely jó gyümölcsöt terem.

2018. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
18%

"Ezeket őszintén teszem . Jó de akkor milyen lenne a valódi megtérés?"


Fogadd be Jézust a szívedbe...Fogadd el Őt Megváltódnak Szabadítódnak és Gyógyítódnak...Keresztelkedj meg...Olvasd sokat a Bibliát...és a kérdéseid tesdd fel a lelkésznek!

2018. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
25%

[link]


Ez egy csodálatos megtérő ima!

2018. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezeket már lassan mindet megteszem. Egy kérdésem lenne még. Tehát ha meghaltam volna erre a bizonyos időre amit ott eltöltöttem,akkor találkoztam volna személyesen is Jézussal?
2018. okt. 21. 21:52
 17/33 anonim ***** válasza:
18%
15 Az imával az a probléma, hogy nincs mögötte felkent általi kézrátétel. Ideiglenesen kezdetnek, míg el nem jut a valódi megtéréshez elfogadható, de..
2018. okt. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
91%

"Gyümölcseiről ismertetszik meg a fa, ahogy Jézus is mondta."


Ilyenek ezek a gyümölcsök?

"Már megint ökörséget írsz."

"Unalmas már az ostoba, tájékozatlan szöveged."


Akkor inkább más kert felé keresgélek, ha ezek lennének nálatok a jó gyümölcsök.

2018. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
18%

*Tehát ha meghaltam volna erre a bizonyos időre amit ott eltöltöttem,akkor találkoztam volna személyesen is Jézussal?


Nem haltál meg, hanem szellemben voltál ott.


Jézus a Seolban már volt a megváltás miatt, nem tartózkodik ott.Nincs rá szüksége hogy ott legyen, mert néki adatott minden hatalom: mennyen, földön, föld alatt valókon.

2018. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
39%

"15 Az imával az a probléma, hogy nincs mögötte felkent általi kézrátétel. Ideiglenesen kezdetnek, míg el nem jut a valódi megtéréshez elfogadható, de..'



Itt gondolom rám céloztál, igaz?

2018. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!