Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Minden viccen kívűl sőt...

Árokpart kérdése:

Minden viccen kívűl sőt nagyon komolyan kérdezem elképzelhető e az, hogy álmomban a Purgatóriumban jártam?

Figyelt kérdés
A keresztény vallások kapcsán is írják, hogy a álmunkban is elhagyhatja lelkünk a testünket. Na szóval a lényeg. Szeretteimet láttam némelyikkel beszélgetni is tudtam, másik szeretteimnek csak köszönni, viszont arról, hogy idelent mi van velem arról nem tudtunk. Egy hatalmas többszintes épület volt, rengeteg tömbbel, ha arra gondoltam, hogy magamtól ott létemben el akarom hagyni, egyszerűen nem lehetett, mert olyan volt mintha soha nem lehetne onnan kijutni. A Nap ott is ugyanúgy süt és 1 órával több idő volt (legalábbis mikor felébredtem álmomban az időt percre pontosan úgy láttam). A lelkek (földi viszonylatban az embereken) ugyanúgy volt ruha, beszéltek is csak ott minden érzés kb. többszöröse volt a földinek pozitív és negatív értelemben. Ahogyan a Biblia is írja, sokkal magányosabb voltam ott mint itt és egyedül valóban csak a Jóistenben bíztam. A lelkek (emberek) arcát a szeretteimen kívűl csak homályosan tudtam észlelni. Ha nem a Purgatórium volt ez akkor mi?
2018. okt. 21. 21:03
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet, hogy a Purgatóriumot láttad, úgy látszik, Isten azt akarja, hogy imádkozz a lelkekért.

Ha meg akarsz térni, akkor Jézushoz kell menned. Nincs más út.

2018. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Haver,te komolyan mondom ,nagyon a toppon vagy !

Ugye néha iszol egy kis alkoholt is?

Mert normélis ember nem kérdez ijeneket.

Vagyis te normális vagy?

És még anyi,hogy ne nézz hororr filmet!!!

2018. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 jdfGabrella ***** válasza:
Nem
2018. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!