Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A biblia tesz bármíféle...

A biblia tesz bármíféle említést az akt művésztre? Ugyanis a keresztény társaságok előszeretettel.

Figyelt kérdés

Van bármiféle utalás erre a bibliábam?

Mert szerintem sincs :D

(Pünkösdi karizmatikus keresztény)



2018. nov. 13. 21:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat az összeset végig olvastam és arra jutottam hogy inkább személy függő a vélekedés mint hit világé. :)
2018. nov. 15. 22:26
 12/13 anonim ***** válasza:
Tény azonban, hogy én bibliai példákat idéztem, te azonban a saját gondolataiddal reagáltál, noha a kérdés a Bibliára vonatkozott. Amúgy nem akarok én senkit se lebeszélni arról, amit meg akar tenni. Mindenki önmagáért felelős, az én felelősségem például jelen esetben kimerül abban, hogy elmondtam, ami a Bibliában van, az, hogy ki mit kezd ezzel, már az ő felelőssége. Mindenki boldog!
2018. nov. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 tgt ***** válasza:
Igazából te is a saját gondolataiddal reagáltál, a bibliai szövegek, amiket idéztél, még áttételesen sem a kérdésre válaszoltak. Itt csak a saját Biblia értelmezésünkre tudunk hagyatkozni. És ebben az esetben a te értelmezésed és az én értelmezésem különbözik.
2018. nov. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!