Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Feltámadáskor minek támadnak...

Feltámadáskor minek támadnak fel halottaikból azok akik az örök kárhozatra kerülnek, utána meg a tüzes tóba a második halálba?

Figyelt kérdés
Nem értem minek ez, nem egyszerübb, nyilvánvalóbb volna ha maradnak halottak mindvégig már?
2018. nov. 30. 08:16
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
0%

"örök kárhozatra kerülnek, utána meg a tüzes tóba a második halálba?"


Azert mert nagyon szeret titeket. A szeretete vegtelen ugye.

2018. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

"Aki az Istentől van, hallgatja az Isten beszédeit; azért nem hallgatjátok ti, mert nem vagytok az Istentől valók." (János 8,47)


"Ha e világból volnátok, a világ szeretné azt, ami az övé; de mivelhogy nem vagytok e világból, hanem én választottalak ki magamnak titeket e világból, azért gyűlöl titeket a világ." (János 15,19)


"Én a te ígédet nékik adtam; és a világ gyűlölte őket, mivelhogy nem e világból valók, amint hogy én sem e világból vagyok. Nem azt kérem, hogy vedd ki őket e világból, hanem hogy őrizd meg őket a gonosztól. Nem e világból valók, amint hogy én sem e világból vagyok." (János 17,14-16)


"Ti az Istentől vagytok fiacskáim, és legyőztétek azokat; mert nagyobb az, aki bennetek van, mint az, aki e világban van." (1János 4,4)


Az újjászületett hívők Jézus szerint már nem a világból valók, ugyanannyira nem, ahogyan Ő maga sem (János 17,14:16). Aki szerint ez nem így van, mondja ezt: "Rosszul mondod, Jézus!" Én azonban biztos vagyok abban, hogy nagyon is jól mondja.

2018. dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
0%

Az isten szelleme démon és egyenlő a sátánnal.


A gyehenna tüzét sokan megérdemlik.

2018. dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 világvége1 ***** válasza:
Az az igazságos, hogy a gonoszok elkárhoznak. Feltámadás és tüzes tó nincs. Senki sem marad halott, egyből a másvilágra kerülnek a szellemek (örökéletű a szellem).
2020. jún. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

A transzvesztiták át akarják írni a Bibliát?

A Bibliában van feltámadás mindenki számára, és van tüzes tó és második halál a hitetlenek és gonoszok, transzvesztiták és homoszexuálisok számára.

2021. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Sőt ők sem:

"sem tolvaj, sem kapzsi, sem részeges, sem átkozódó, sem rabló nem örökli Isten országát."

Hány kapzsi ember van manapság, saját szektákat alapítanak, nincstelen taxisokból lesznek milliárdosok. :(

2021. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

A búcsúcédulát is a kapzsi pápák miatt kellett az "egyigaz" egyháznak kibocsátania, hülyítve a népet!

A római szekta a legnagyobb szekta, csak egyigaz-nak, apostoli utódnak hirdeti-hazudja magát.

Fussatok ki a hét dombon alapított Babilonból, amíg nem késő!

2021. nov. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
A Nagy Szajha ítélete elvégeztetett, futni fognak a vörös ruhás pedofil bíborosok!
2021. nov. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

"A búcsúcédulát is a kapzsi pápák miatt kellett az "egyigaz" egyháznak kibocsátania, hülyítve a népet!"

Ez pontosan így van, el is nyerik érte "jutalmukat". Ahogy elnyeri majd a hitgyüli kapzsi és oligarchává vedlett szektavezére is, pont egy helyre tartoznak.

2021. nov. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!