Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A papok hogy bírják ki hogy...

A papok hogy bírják ki hogy ne csinálják?

Figyelt kérdés
Értem én hogy cölibátus meg minden de azért ők is férfiak nekik is vannak ösztöneik hogy bírják ki?? Vagy lehetséges hogy titokban? Az mekkora bűn lehet? Egyébként én egy keresztény iskolába járok és általában ők tartják a hittant.. De olyan szinten kellemetlen ahogy bámulnak.. És amikor kérdeztem valamit tőle zavarba jött és nem tudott válaszolni.
2018. dec. 10. 18:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
sehogy, csinálják. Jobb esetben nem a ministránsfiúkkal.
2018. dec. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
Utána mindig meggyónják. Problem solved.
2018. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
20%
csinálják...
2018. dec. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

micsoda?? Én magam is kibírom, pedig nem fogadtam cölibátust! És még vallási fanatikus sem vagyok mielőtt azt gondolod. Egyszerűen csak nincs barátnőm, egyéjszakás kaland nálam meg nem téma.

Nehogymár egy pap ne bírja ki akkor...

Kissebb gondjuk is nagyobb ennél hidd el.

26f

2018. dec. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
A hangok szerint azért vannak fura szabályok, hogy csak olyan menjen papnak, aki komolyan is gondolja a hivatását.
2018. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Most az önkielégítésre gondolsz, vagy a szexuális párkapcsolatra?

Utóbbiban azért relatíve sokaknak nincs része, tehát nyilván kibírható.

2018. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
Az a durva, hogy a "hangok szerint" válasz az 100%-os :)
2018. dec. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 jdfGabrella ***** válasza:
79%
Nem vagyunk olyanok mint a nyulak.
2018. dec. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

3 pap ismerősöm van - egész pontosan 2 felszentelt pap és egy kispap ismerősöm van. Mind 35 alattiak (én 29 vagyok) és régóta ismerem őket, már kamaszkorom óta. Sosem néztek rám "úgy", meg nem volt az évek alatt semmi, amit akár finom udvarlásnak vehettem volna. És amennyire én tudom, mert egy baráti körünk van, más nővel sem volt semmi. Hozzáteszem, ha lett is volna korábban, attól még nem akadály, hogy valakiből pap legyen. Csak egyszerűen bennük valahogy fiatal koruk óta megvan az, hogy nincs szükségük párkapcsolatra.

Nem a szerelem meg a szex az emberi élet lényege. Ezek nélkül is lehet bőven teljes életet élni.

2018. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Van neked fogalmad, hány ember aszexuális, hány ember más és másképp működik agyilag, hány ember működne, csak biológiailag nem működik?
2018. dec. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!