Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy győzzem meg magam, hogy...

Hogy győzzem meg magam, hogy a szex bűn? Csak keresztények írjanak. Okoskodók (kb.90%) nem érdekelnek!

Figyelt kérdés

Sok keresztény vezetővel beszéltem és mind azt mondta, hogy ha lesz egy barátnőm, akkor ne feküdjek le vele, mert az bűn és később megbánhatom.

De másfelől meg rengetem embernek van barátnője és össze vissza szexelnek. Gyakran 1-2 hét járás után is.

És úgy viselkednek és mesélnek róla mintha ez tök normálisi és jó dolog lenne. (Nyilván jó érzés, de most nem így értem.)


Hiába vagyok keresztény és tudom is, hogy mit ír a Biblia félek, hogy ha lesz barátnőm egyből lefekszem majd vele.

És szinte biztos, hogy nagyon meg is fogom bánni később.


Hogy verjem a fejembe, hogy bűn a szex?


2018. dec. 15. 00:48
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Nem a papír a kérdés, hanem hogy valóban elköteleződnek-e egymás mellett, vagy nem. Ha igen, akkor mi baj lenne azzal, ha össze is házasodnak?

És nem csak róluk szól a történet, hanem pl. a gyerekeikről is, akiknek az életét igenis tönkre teszik elég szépen azzal, ha nem érkezhetnek stabil kapcsolatba. Nézz körül a gyk-n, hogy milyen elfuserált sorsú tinik írnak ide milyen gondjaikról milyen szülői háttérrel...

2018. dec. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

27-es, "Tudni kell várni."


Ebbe a csapdába sokan beleesnek. Még nem házasodunk, és nem vállalunk gyermeket, mert milyen az, hogy apósomnál/anyósomnál lakunk. Előbb tanulunk, kijárjuk a legmagasabb iskolát, aztán összerakunk egy családi fészket. És ott vagyunk 30-50 évesen berendezett babaszobával, és a biológiai óra közben ketyeg és rájövünk, hogy már nem lehet sosem gyermekünk. Kb. ide vezet a várakozás.

2018. dec. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
#31: Te még nem hallottál fogamzásgátlásról?
2018. dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!