Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valaki el tudja normálisan...

Valaki el tudja normálisan mondani, mi romlik el a lányon ha elveszti a szüzességét? És ha több férfit is kipróbált?

Figyelt kérdés

2019. jan. 1. 15:04
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

19esnek nem tudok írni már de van egy érdekes történet.

A lány olyan picit átlag alatti inkább,de ha de kicsit adott magára átlag feletti lett.

A szülei amúgy senkik,de mivel falusi polgármester az apukája,nagyon sokra tartották magukat. A lányukba bele nevelték ,hogy ő csak bizonyos szint feletti pasival járhat. Fősulis bulin részegen lefeküdt egy senkiházi pasival,aki reggel írt sms.Hogy részeg volt nem tudja kint vagy bent ment el..Szép romantikus szüzességelvesztés. A 72 órás tablettáért sorbanállás.

Hát tudom a vallásosak szerint imádkozni kell ha jön a kan/gida görcs de azért van amikor beleharap inkább az ember a csábító ételbe,mint eltolja magától.

2019. jan. 7. 17:52
 22/24 anonim válasza:

#20 Van egy olyan kérdés is,hogy "És ha több férfit is kipróbált?" nem csak,hogy mi romlik el a lányon,ha elveszti a szüzességét.

A válaszomat a saját véleményem alapján adtam, gyakorlati az életben előforduló példák alapján,mert a feltett kérdésből arra következtettem,hogy ezt várja el a kérdező. Természetesen többféle aspektusból is meglehet közelíteni a kérdést,akár filozófiai magyarázattal is lehet érvelni. Ebben az esetben már maga a kérdés is felvet némi problémát,hiszen az ember nem gép,így mi romolhatna el benne? De gondolom nem erre van szüksége a kérdezőnek.

2019. jan. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem tennék különbséget a lány/nő és a fiú/férfi között. Keresztyén vagyok, és én sose akartam senkinek az ikszedik barátnője lenni. Az évek teltek, lettek volna jelentkezők, de én az igazira vártam, számomra a testi kapcsolat csak házasságban (=egy életre szóló elkötelezett kapcsolatban) képzelhető el. 30-on felül voltam, mire eljött az igazi, aki éppen úgy gondolkodott ezen a téren, mint én. Mindketten az első kapcsolata voltunk/vagyunk a másiknak, 6 éve házasok, és nem rondít bele a kapcsolatunkba semmilyen ex. Ezt én óriási ajándéknak tekintem, ami ma már nagyon kevés embernek adatik meg.
2019. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

23 ! Egy ex lehet átok és áldás is! Akikkel évekig voltam kapcsolatban az igazi szakítás után pár héttel már nem tartottuk a kapcsolatot ,azóta se.

De egy exet tekinthetünk tanítónak is...

Arra azért kíváncsi lennék mit tennétek,ha a férfi az esküvő után kiderűlne ,hogy önző csak saját élvezetére hajt,titeket tárgynak használ az ágyban..

2019. jan. 26. 10:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!