Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki nem vallásos, nem hisz...

Aki nem vallásos, nem hisz Istenben, azt hogyan temetik el?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és egész egyszerűen nem hiszek ezekben a dokgokban. Viszont ma temették a dédimamámat, aki habá meg volt keresztelve, szerintem egész életében annyit járt templomban. Mégis római katolikus pap temette szertartás szerint a kántorral.

Ezalatt végig azon gondolkodtam, engem hogy fognak eltemetni? Nem akarok semmilyen papot, semmilyen imádkozást meg bármilyem vallási szertartást sem. Hogyan zajlik az ilyen emberek temetése?


2019. jan. 2. 20:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, annyit kiegészíteném, hogy nem csak elásás van, hanem van pl. szórás is. Az egyházi temetésen a szétszórás nem opció, de polgári temetésen van ilyen.
2019. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nézd én megértelek, de ne foglalkozz az ilyesmivel. Éld az életed, hogy mi lesz ha meghalsz azt meg le kell szarni. Én sem hiszek az ilyenekben, amúgy fizikus vagyok, van némi elképzelésem bizonyos dolgokról. Keress magadnak egy párt és élj boldogan minden egyes napot ki kell használni.! :)
2019. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!