Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus csodái, hogy hogy senki...

Jézus csodái, hogy hogy senki nem tudta cáfolni?

Figyelt kérdés
Ez nem elég bizonyiték az embereknek ,vak ember látott általa !Ezt azóta se tudta ,senki meg csinálni !Szerintem ,tudámonyos tény hogy,Isten fia volt !
2019. jan. 13. 17:43
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
93%
Mivel bizonyítod, hogy Odüsszeusz nem kelt át Szkülla és Kharübdisz között, s Szkülla nem ette meg hat tengerészét? Én elhiszem mindezt Homérosznak! Te miért nem? Hisz ez kész csoda, Kirké megjósolta, hogy Szkülla kisebb kárt okoz majd Odüsszeusznak, s a hajója megmenekül.
2019. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
75%

Kb két éve megvakult a macskám (már elég öreg szegény), abszolút vak volt, majdnem leesett a lépcsőn, nekiment a falnak, stb, ekkor kézrátételes gyógyítással meggyógyítottam, újra látott, egerészett, mintha kicserélték volna.


Aztán kb 3 hete reggel nem akart felkelni, csak feküdt a kis rongyain, nem mozdult. Megpróbáltuk megmozgatni, de teljesen döglött volt, már beállt a merevség szegényen.


A gyerek teljesen kiborult, meg az anyja is, így levittem a pincébe a macskát, összegyűjtöttem az összes energiámat, és visszahoztam az életbe. Amikor visszatértem a macsekkal, mindenki meg volt döbbenve, most olyan, mintha kicserélték volna.


Igaz emberrel még nem próbálkoztam (sokkal nagyobb karmikus következménye lehet, mint egy macskának, ezért veszélyesebb is), lehet nem is menne, de ez már elég durva azért, megvolt a látóvá tétel és a feltámasztás is. A macska a tudományos bizonyíték, a neve "Mirci", van Facebook oldala, keressetek rá a neten!


Ha meglesz a kerti medence, megpróbálom a vízen járást is!

2019. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:
Ez nekünk embereknek is megy ,csak ehezz nagyon nagy hit kell !
2019. jan. 13. 20:18
 34/57 anonim ***** válasza:
65%
Én Odinban hiszek. ;)
2019. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:
Te a macskás vagy ?
2019. jan. 13. 20:20
 36/57 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a macskákat.
2019. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:
Értem ,én se !
2019. jan. 13. 20:25
 38/57 anonim ***** válasza:
90%

Öm... kit érdekel? :D

Semmi köze a témához. Max ha Basztet istennőt imádod.

2019. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
Én is rühellem a macskákat, de a gyerek meg az asszony szereti. Egyébként meg nincs hitem a bibliai "istenben", sőt egyetlen felekezethez sem tartozom. Egyszer megjelent egy angyal és azt mondta, hogy mind hazugság, nincs okom kételkedni a szavában.
2019. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:
Ahha ,az meg kicsoda ?Baszted ?😂
2019. jan. 13. 20:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!