Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus csodái, hogy hogy senki...

Jézus csodái, hogy hogy senki nem tudta cáfolni?

Figyelt kérdés
Ez nem elég bizonyiték az embereknek ,vak ember látott általa !Ezt azóta se tudta ,senki meg csinálni !Szerintem ,tudámonyos tény hogy,Isten fia volt !
2019. jan. 13. 17:43
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
83%

Miért van mindig az, hogy a látszólag tanulatlan, helyesen írni nem tudók hisznek ilyen elvakultan, mint a kérdező is? Mert tipikusan a tanulatlan, buta, korlátolt felfogású embereket vezeti meg a vallás. Egy mondatot nem tudtál eddig helyesen leírni, az érvelés alapjait hírből sem ismered.

"Minnél ,bonyolultabb valami annál ,gagyibb !Minek túl spilázni !"

Ez a kijelentéssel például ordít rólad hogy legfeljebb nyolc elemivel rendelkezel, vagy legfeljebb azzal kéne rendelkezned ennyi ésszel. Legalább lenne helyesen leírva...

2019. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:
Akkor te ismersz?Nos tehát ,műveletlen vagyok ,azért nem írtam ,helyesen mert nem akartam !A végzetség ön magában meg kevés ,sok fajta iq van !Nekem ,térbeli ,nyelvi ,és zenei van !Öcsémnek 115 volt nekem ,akkor mennyi lehet ?Nem érdekel ,annyi amennyi !És a hittem ,az nem olyan én mindenben ,hisszek !Sajátos és egyedi ,semmihez sem fogható !Ateista vagyok !
2019. jan. 13. 20:40
 43/57 anonim ***** válasza:
92%

Atesita vagy, de hiszel Istenben?

Úristen... Te se voltál ott az ész osztásánál.

2019. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
93%
Hogy lenne amúgy nyelvi intelligenciád, ha minden egyes mondatot hemzseg a helyesírási és fogalmazási hibáktól? XD
2019. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
95%

Olvashatatlan amit írsz, ráadásul összevissza beszélsz. Ki beszélt itt IQ-ról? Azért nem írtál helyesen, mert nem akartál? Nem IQ kérdése hogy tudsz-e helyesen írni, kerek egész, érthető mondatokat alkotni. Kivéve ha diszlexiás vagy. Hogy jön ide az öcséd IQ-ja? Ha neki 115 volt, abból mi következik? Neked lehet ettől még bármennyi. De mindegy, nem ez a lényeg.


"Ateista vagyok !"

Kérdésedben: "Szerintem ,tudámonyos tény hogy,Isten fia volt !"


Mi van? Tisztában vagy az ateizmus fogalmával? Vagy felment a vérnyomásod a kritika miatt és elment az eszed?

2019. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:
Hisszek magamban ,nem istenben ....Ahogy ,látom te se ,mit kell keménykedni ez internet itt könnyű !
2019. jan. 13. 20:51
 47/57 anonim ***** válasza:
94%
Tiszteld már meg légyszíves a válaszolókat és akarjál már helyesen írni. Ha tudsz persze. Nyolc elemivel azért már illene, ott tanítják ennek a nagy részét.
2019. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
92%

Össze-vissza beszélsz.

Semmi értelme annak, amit írsz, keress egy orvost.

2019. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
93%
Nem kéne xanaxra kannást ínni.
2019. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:
Tudom hogy,van bajom !Épp ez az tudom nem vagyok veszélyes csak furcsa !
2019. jan. 13. 20:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!