Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha bántom magamat, az Istennek...

Ha bántom magamat, az Istennek örömet okoz?

Figyelt kérdés
Miért szeretnek vezekelni az emberek a bűneik miatt?

2019. jan. 14. 18:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%

A római katolikus egyház tanítása szerint a vezeklés (penitencia) által a bűnös jóvá teszi a bűnét. A penitenciat a pap határozza meg a gyonaskor. A nemi erőszakot elkövető több mint 1670 német katolikus pap is elment gyónni az erőszak elkövetése után, megkaptak a kollégájuktol a kiszabott penitenciat (kb 10 Miatyank és 10 Üdvozlégy), ami által az egyhazuk tanítása szerint jóvá tették a bűneiket. Szerintetek?


Erre írtam azt, hogy a Bibliában az ima az nem a bűn jóvátételének az eszköze! Ez hamis tanítás.

2019. jan. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
65%
Nem unalmas még ez az ocsmány rágalmazás? Ezért fizetnek neked a szektádban, vagy ingyen vagy a sátán szolgálja? Tudod aki hazugságaival rágalmaz, az nem Istent, hanem a sátánt szolgálja. Kíváncsi lennék, hogy melyik szektában vagy, hogy melyik szekta sarkallja tagjait hazugságra.
2019. jan. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
71%

22 ilyen lábszagos fos lett a gyakorin az ún. "vallás" és valláskritika. A nyomorult 21-es szektája mindegy, azért támadják a Katolikus Egyházat mert abban van - még - realizációs erő. Bár dekadens mindegyik egyház, de abban még van erő, hogy visszavigye az embert, ahonnan kiesett (amennyiben akarja). Koncentrálj arra, a kártékony rágalmazókkal meg nem érdemes vitába szállni, az ő bajuk, nem a tied. És a gyakori helyett ajánlom H. Boulad Teózis c. művét olvasni - ide tartozik ehhez a kérdéshez, csak általában itt a vita hergelés a cél, nem a valódi megismerés, úgyhogy másnak nem ajánlom.

[link]

2019. jan. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%

Kedves előző hozzászolók,


Mutassátok meg, hogy szerintetek mi az, ami nem igaz abban, amit írtam. Egy katolikus tanítást idéztem, illetve egy katolikus iratok alapján elrendelt németországi vizsgálat eredményét ismertettem. A forrásaim katolikus források, ha ebben hazugság van, akkor katolikusok hazudtak.


A katolikus egyházban nem "realizációs erő" van a német katolikus vizsgálat eredményének ismeretében, hanem pedofil erő.

2019. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
Mi a probléma pl. az utolsó válaszoló írásaival?
2019. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
94%
Az #25 kérlek alássan, hogy senkit sem érdekel a rohadt perverz mániája, köze nincs a kérdéshez, és hogy lövése sincs, mi az a realizációs erő, de ír róla a baromállattya, egyébiránt teljesen rendben van.
2019. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
Az előttem szólót pontozza csak mindenki lefelé, ahogy én is! Ismerem és egy pedofil ember!!!
2019. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Én szeretem a 66%-os válaszolót. Jól fel is pontoztam :)
2019. jan. 24. 19:59
 29/31 anonim ***** válasza:
89%
kösz, Luci :)
2019. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Első nekem válaszoló, azt se értem, mit írsz.
2019. jan. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!