Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Meggyűlöltem Istent. Nincs...

Meggyűlöltem Istent. Nincs szeretet a szìvemben. Változhat mèg?

Figyelt kérdés

2019. jan. 29. 06:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
40%

Az ilyen vallásos ekézők ellen az egyetlen megoldás ha az ekéjüket ledobod magadról és elutasítod a befolyásukat, más megoldás nincs. Ez nem feltétlen jelent utálatot csak önvédelmet.

Amugy meg én ugy gondolom hogyha olyan helyzetben vagy ami ilyen erős keserűséget vált ki akkor valahogy mindenáron meg kell próbálni változtatni rajta (fizikailag). Különben ez lesz a végső állapotod, vagy le is darálódsz és beletörődsz, egyik sem jó.

2019. jan. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Rachel Warner ***** válasza:
50%
Én is ebben a szituban vagyok kérdező,azt mondják a gyülekezetben,hogy fog még változni és próbálnak is segíteni. Bár én a "gyűlölöm Istent" fázison túlvagyok egy ideje,most már inkább szimplán csak el sem hiszem,hogy van.
2019. jan. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
36%

Szeritem rosz a hozzaalasotok..A kerdezot sok negativ hatas erte es ahelyet hogy segitenenk neki pszihologushoz kuldjuk...

Ami azt jelenti hogy ez van fiam, kar ert de nem erdekel ami erdekel hogy felejd el fogadd el bla bla bla...kartalanitas stb szoba se johet...


Voltam ebben a cipoben mikor fellazadtam a tanugyi rendszer ellen es csak vonogatta a vallat a pszihologus hogy ize nem tehet rolla..hat ki a hala f..a tehetne mint a tanari kar es pszijhologusi kar ami rakenyszeritenne a nagyokos miniszterreket eszeru dolgok kiagyalasara....


Na szoval tudom mit el at a kersdezo..bizott Istenben az meg cseszet rajta seigteni...es most kiabrandult belole....Es ahelyet hogy konkretan meghalgatnank es esetleg egy jo elo gyulekezet fele iranyitanank ami segitene...nem mi irjukl hogy az o baja ha haragszik...


A probleman csak az segitene kerdezo ha mihamarabb szeretetteljes kozossegbe kerulnel ahol nem csak szeretetet de egyeb problemakat is orvosolnanak...mondjuk megelhetes amig rendbe josz es talpra tudsz allni....De ahooz konkretabban kene ismerni a helyzeted hogy segiteni tudjunk....

2019. jan. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 jdfGabrella ***** válasza:
Igen
2019. jan. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Tislerics Máté ***** válasza:
0%

#13! A saját tapasztalataidat ne vetítsd ki a világ működésére. Te csak egy kis porszem vagy a számodra fölfoghatatlan rendszerben. Rossz pszichológust fogtál ki! Ennyi!


A pszichológus AZÉRT VAN hogy segítsen!!!! Okoska! Ez a munkája ok? És sosem bűnbakot keres (mint te!), hanem megpróbálja feltárni az ok-okozati összefüggéseket, hogy MEGOLDÁST találjon a kialakult helyzetre!


Takarodj innen a szektás térítéseddel! Te lehet hogy már beszopódtál egy ilyen "szeretetteljes közösségbe"! Tudom már nincs kiszállás! ezt már elbuktad!!! De másokat ne rángass bele a mocskaidba!


Kérdező! Választhatod a szakember segítségét, aki nem bolondnak kezel, hanem megért és segítséget tud nyújtani és választhatod a szektákat. Az egyikből könnyen ki tudsz majd szállni ha már nem érzed hasznosnak a másikból nem! A szekták behúznak és nem eresztenek, csak nagyon súlyos áron...


A pszichológushoz nem bolondok járnak, hanem nehéz helyzetben lévő emberek, akik megoldást keresnek és a szakember ha nem is tudja megoldani a problémát TUD javasolni más megoldásokat! Van megoldás! Csak élj vele! És kérlek nagyon óvatosan válogasd meg a közösségeket ahova akarsz tartozni. Ne hagyd hogy kihasználjanak!


[link]

2019. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
76%
Utolso...aszem neked van szuksegeg pszihologusra...a reformatus vallas miota szekta szerited?
2019. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
27%

"13! A saját tapasztalataidat ne vetítsd ki a világ működésére. Te csak egy kis porszem vagy a számodra fölfoghatatlan rendszerben. Rossz pszichológust fogtál ki! Ennyi!


A pszichológus AZÉRT VAN hogy segítsen!!!! Okoska! Ez a munkája ok? És sosem bűnbakot keres (mint te!), hanem megpróbálja feltárni az ok-okozati összefüggéseket, hogy MEGOLDÁST találjon a "


Vegy visza az arcodbol de surgosen...

Hogy a sajat savaiddal eljek a tapasztalataidat ne vetitsd ki a vilag mukodesere....

A pszihologus ELMELETILEG azert van hogy segitse..marha tud...mert sok van aki tudja az ok okozatot es nem tesz ellene semmit mert tehetetlen...ekkor megy a bla bla ahogy az en esetemben volt...

Es azt irod nem keres bunbakot...hat tuddod ki volt a bunos hogy felhozta az agyonterhelt suli problemat...hat en ki mas...

Majd oldjam meg en birjam ki....dehogy is a rendszerrel van a baj.....



Szoval "okoska" hogy a te szavaiddal eljek ez nem bunbak kereses igaz????? :)))

Tudta nagyon jol mi a helzet azt is hogy a tankonyvek hibasan jottek ki a nyomdabol mert meg annyi feleloseguk sem vlt hogy leelenorizek mit adnak nyomdaba azok akik a tanugyet iranyitjak...

De a gyerek az egyem meg minden szart es vigyorogjon hozzza...eseteg ha felno akkor majd verje le mas artatlan generacion a nyomorat...


Es nem egy ilyen van..."okoska" ...azert mert te esetleg egyszer vagy tobbszor jot fogtal ki azert "A saját tapasztalataidat ne vetítsd ki a világ működésére" vilagos???


Folleg akkor nem ha meg azt se tudod milyen felekezetu a hozzaszolo....

2019. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Tislerics Máté ***** válasza:
0%

#17!

,,Vegy visza az arcodbol de surgosen..." Jajj már megint a gyűlölet.... Miért képtelenek az emberek megfogadni Jézus tanításait? .... Mondj el pár miatyánkot! :)


,,Hogy a sajat savaiddal eljek a tapasztalataidat ne vetitsd ki a vilag mukodesere...."

Ezek szerint akkor belátod, hogy általánosítottál? Vagy akkor miért adtál kitérő választ? Nem szégyen tévedni... Nyugodtan valld be... :)


,,Es nem egy ilyen van..."okoska" ...azert mert te esetleg egyszer vagy tobbszor jot fogtal ki azert "A saját tapasztalataidat ne vetítsd ki a világ működésére" vilagos???"


Nem is tettem! Te viszont továbbra is ezt teszed... Egy szóval sem mondtam, hogy csak jó pszichológusok vannak és azt sem, hogy csak jó oktatási intézmények léteznek. Legközelebb figyelmesebben olvass! :(


Úgy érzem dühös vagy és haragszol rám! Jézus nem erre tanított minket! :) Szerintem mondj el pár miatyánkot, mert elégé a gyűlölet vezérel a szeretet helyett. Vigyázz! A pokol nem igazán jó hely!


Szeretlek és imádkozok érted! :)

2019. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
31%
Primitiv emberekkel nem vitazom:) Ha meg szoveget se tudsz ertelmezni....
2019. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

"Nem is tettem! Te viszont továbbra is ezt teszed... Egy szóval sem mondtam, hogy csak jó pszichológusok vannak és azt sem, hogy csak jó oktatási intézmények léteznek. Legközelebb figyelmesebben olvass! :("


NEM??? Azert ajanlasz csk pszihologust mert szerited CSAK az a jarhato ut es nem altalanositasz..:)


Te irtal valamit a tapasztalatokrol....olvass visza hatha megerted....:)

2019. jan. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!