Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lánykérős flasmob-sikerűlt...

Lánykérős flasmob-sikerűlt (mármint a meglepetés a műsor). Ez is isteni gondviselés?

Figyelt kérdés

Mondjátok aggódós vagyok.

Mélyen vallásos nagyszüleim is azok templombúcsú előtt,volt kitől örökölni.

Láttam ma egy videót. Bp Halászbástya,flasmob tánc stb....lánykérés. Valljuk be,ez nagy készülődést igényel,minden klappoljon,helyszìnen sem egyszerű gyakorolni. Fiú megálmodta és a kisfilm szerint minden tökéletes volt. Nem tudom engedély kell e a területfoglalásra. De a lány (menyasszony) lebetegszik aznapra,dugóba ragadnak (Bp!),téren más rendezvényvan....Szerintetek Isten keze is benne van,hogy sikerűl minden?

Aki még bír olvasni: nagyon sok ilyen videót nézek. Szívem fájdúl mert nem jött még el az igazi nekem. De tényleg a videók annyira azt sugalják ,hogy valami természetfeletti erő kellett. Tudom vágják a videót zenét tesznek alá...


2019. febr. 2. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:

"De tényleg a videók annyira azt sugalják ,hogy valami természetfeletti erő kellett."


Nem, semmi ilyesmit nem sugallnak. Csak van aki abban is természetfeletti erőt lát, hogy felkel a nap, lefelé esik a labda vagy, hogy jól sikerült a lángos.


Ennek a gyökere javarészben a nagyfokú tudatlanság annak a gyökere pedig általában az agyi lustaság.

2019. febr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. febr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!