Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A keresztény vallás tiltja az...

A keresztény vallás tiltja az orális szexet?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor melyik irányzat (katolikus, református, evangélikus, Jehova tanúi) ?


Esetleg a Bibliában is van állásfoglalás a dologról?



2019. febr. 9. 09:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Református meg evangélikus biztosan nem tiltja. Katolikusokat meg Jehova tanúit nem tudom.
2019. febr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
11%
Nem vagyok tudós ilyen téren, de szerintem ez teljesen normális dolog és egyik vallás sem tiltja. A szex hozzátartozik az élethez. Férfi létemre én soha nem kértem a barátnőm erre, mert úgy gondolom hogy azt csak pisilésre használom. Viszont én szeretem puszilgatni a nőnek ott alul. :)
2019. febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Van egy démoni gondolatom, de azt már megtanultam, hogy nem mindig jó, ha megosztom.
2019. febr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
43%
A történelmi egyházak (katolikus, református, evangélikus) nem tiltják az orális szexet. A Jehova Tanúi pedig nem keresztények, nem hiszik hogy Jézus Úr és Isten.
2019. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
19%
Nézd, akkoriban a népek hónapokig a sivatagban mászkáltak, fürdés nélkül. Szerinted rájöttek egyáltalán, hogy létezik ilyen, hogy orális szex?
2019. febr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
23%

#4 de keresztények


kérdező: lehet nem tetszik a válaszom, de kit érdekel? ha szeretnéd, csináld. ha isten kukkol közben, akkor így járt. lehet rá is ránt

2019. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

6: nem keresztények.


Kérdező: a Biblia sehol sem említi, hogy tilos. Ha bármelyik egyház tiltja, az egyéni döntés, nem pedig Isten tanítása.


A népek pedig nem kóboroltak a sivatagban, kizárólag a vándorlás idején de a zsidók nagyon-nagyon sokáig egyhelyben éltek és élnek mai napig. A hülyeség magától jön egyeseknek vagy tanulják?

2019. febr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
20%
#7 több tanút is megkérdeztem, kereszténynek tartják magukat
2019. febr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%

A Szentírás nem igazán foglalkozik ezzel a témával. Viszont az egyértelműen állítja, hogy a szexualitás célja a gyermeknemzés és az örömszerzés, természetesen csak házasságon belül.


#8

Én meg az angol anyakirálynőnek tartom magam.

2019. febr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Tessék művelődni:

"A kereszténység egyistenhívő vallás, amelynek középpontjában a názáreti Jézus élete és tanításai állnak" //Wikipédia//


Másként: A keresztények ELISMERIK Jézust megváltónak (a fiú) és hiszik, hogy a kereszthalállal váltott meg minket.


A zsidók azok nem keresztények. Nem ismerik el Jézust megváltónak. Meg soha nem is fogják, mert pont hogy a zsidók feszíttették meg.

2019. febr. 9. 12:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!