Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az apostolok áldoztatták-e,...

Az apostolok áldoztatták-e, gyontatták-e az embereket?

Figyelt kérdés

Ha igen idèzd a bibliából.

Itt kimondottan csak a Jèzus apostolaira gondolok,nem pedig azokra akiket a vallások nevezték ki apostoloknak Jèzus apostolai után.



#gyonás #áldozás.
2019. febr. 12. 22:13
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%
Elnèzèst a telló.fèlreütött,ès nem javítottam.
2019. febr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 Rachel Warner ***** válasza:
77%

Te akarnál tanítani éretten fogalmazni? Amikor hagyján,hogy írni,de értelmezni nem tudod,amit írok. Sőt,még mindig te lovagolsz a témán,legutóbbi bejegyzésemen keresztülnézve,ahol már elmagyaráztam,mit értettetek félre.

Amúgy hidegen hagy az is,ha mormon vagy ha nem,egy fanatikus szektás vagy,aki vagy teljesen agyhalott,vagy direkt értelmez félre,forgat ki és dumál belém valamit,ráadásul úton útfélen felhozza azt,amiről elvileg hallani sem akar. Ember,akkor tedd már túl magad rajta és esetleg próbáld meg a kis diónyi agyacskáddal értelmezni az utólsó bejegyzésem. Tudom,hogy nehéz,szinte ide hallom az olajozatlan fogaskerekeket,ahogy próbálnak egy egyszerű eszmefuttatást elraktározni valahogy.

2019. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 Rachel Warner ***** válasza:
77%
Mellesleg ha tényleg mormon vagy,akkor mit keresel itt egy bibliai témával foglalkozó vitánál? Mormon létedre komolyan azt tartottad legfontosabbnak,hogy az apostolok áldoztattak-e,amikor ennél lényegesebb dolgokban sem értetek a Bibliával egyet? Azért sántít ez nekem,főleg,hogy tanúktól nem áll olyan messze letagadni a vallásukat,sőt,még a hazugságot sem vetik meg alkalmanként.
2019. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Rachel Warner ***** válasza:
77%
De hogy megnyugodjon a pici háborgó lelked,hozok másik példát,remélem így már hajlandó vagy a logikai hibáddal foglalkozni és nem a szavakon lovagolsz továbbra is: Jézus nem adott konkrét utasítást számítógép illetve internet használatra. Sehol nem látom a Bibliában,hogy az apostolok wifi jelet kerestek volna. Tehát akkor ez tilos és egy igazi hű bárányka nem netezik és gépe sincs. Vágod már,hogy mire akartam kilyukadni? Befért a kis fejedbe a sok szitkozódás és piszkálódás mellé? Akkor újból megkérdem: biztos csakis azt szabad egy mai embernek csinálni,ami egy 2000 éves könyvben meg lett parancsolva? Ami meg nem volt,azt biztos,hogy ördögi dolog és tilos? Próbálj meg gondolkodni végre!
2019. febr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%

Te nem vagy se Mormon se nem tartozol sehová mègis itt vagy ezen az oldalon,olyan szövegekkel,hogy az analfabèta doktor mellette.

De azèrt jól veszed a provokálás lapjait.Inen is kilátszik a komolytalanság belőled.Ugyanis te kezted a provokálják.

2019. febr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 Rachel Warner ***** válasza:

Oké,feladom. Már látom,hogy feleslegesen koptattam az ujjam,mert addig nem vagy képes gondolkodni,hogy egy értelmes mondatot összerakj,hogy is hihettem,hogy majd lesz eszed felfogni,amit írtam (?).

Te is sok helyen ott vagy,ahol nem vagy kívánatos,nehogymár nekem ne lehessen. Neked valami agyi betegséged lehet,ami által mindent fordítva látsz,és amit te csinálsz,azt vetíted másokra. Először is a téma,amibe te mentél bele,3 kommenten keresztül dumáltál róla és engem zaklattál vele. Most meg te nevezel engem analfabétának,mikor se olvasni,se írni,se értelmezni nem tudsz. Te még meghalni is hülye vagy.

Mind1,a kérdésem itt marad,szóval ha visszagurul a negyedik kereked,akkor talán megválaszolhatnád.

2019. febr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%

24..Te drága "anyja báránykája",továbbis te tartod a sèrtettet,hol a világ kukáját rámraktad.

Jobb lenne,hogy elhagyod ezt az oldalt,ès menj a tièdre mert lehet ott jobban szórakoznál.

2019. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Rachel Warner ***** válasza:
Látod ez a baj a vallásosokkal és a szektásokkal. Mivel ti csicskái vagytok egy felsőbb hatalomnak,azt hiszitek,hogy akkor mindenki más is köteles ugrani,ha ti fütyültök. Ott vagyok,ahol kedvem tartja,akkor megyek el és oda,ahova akarok. Hozz létre saját oldalt,ha nem tetszik,mert ez még mindig egy nyilvános fórum,nem pedig a mormon zártkörű chatszobája.
2019. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha kiszorakoztad magad akkor èn elmegyek,mert sok rèsztvevőt kell mèg nevelj erre a primitív szövegelèsre,ami nálad egyetem.De ha nálad ez színvonal milyen a szöveges?
2019. febr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
0%

Ja elfelejtettem,Ki vallásos,ki szektás?Örülök,hogy ismersz.De lehet,hogy összetèvesztettèl a papbácsiddal.

Ki kell ábrándocsalak.

De jobb ha többet olvasom a bibliát ès az szerint kezdek èlni,mert az ilyen tèvelygők rontják az erkölcsömet.

2019. febr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!