Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az apostolok áldoztatták-e,...

Az apostolok áldoztatták-e, gyontatták-e az embereket?

Figyelt kérdés

Ha igen idèzd a bibliából.

Itt kimondottan csak a Jèzus apostolaira gondolok,nem pedig azokra akiket a vallások nevezték ki apostoloknak Jèzus apostolai után.



#gyonás #áldozás.
2019. febr. 12. 22:13
1 2 3 4
 31/34 Rachel Warner ***** válasza:

Semmilyen papbácsim nincs,mert nem vagyok vallásos,gondolom valami nagyot akartál mondani,hogy sértegethess. Hát nem nyert.

Milyen erkölcsödet? Te vagy a legalja a szektásoknak,akikkel eddig találkoztam,akkor gondolom előttem is sokan rontották már az erkölcsödet,hogy ilyen utolsó patkány módjára viselkedsz és beszélsz másokkal.

2019. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Rachel Warner ***** válasza:
Amúgy most buktál le,hogy nem vagy te mormon,mert egy mormon sosem ír olyat,hogy ő a Biblia szerint akar élni. Ez is mutatja a te híres erkölcsödet te hazug kókler te.
2019. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Rachel Warner ***** válasza:
Amúgy miért vagdalózik nekem az összes fogyatékos szektás a papbácsikkal? Holott már azóta szövegelem,hogy nem vagyok vallásos,mióta csak létezik ez a felhasználóm. Felírjam az égre esetleg,vagy mivan?
2019. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Ha tudnèk küldenèk egy nyugtatót de nem tudom sem a címedet sem a nevedet.

Azèrt menj a szomszèdba ès kèrj egy antidepresanst,de ha neked van mèg jobb.

Hátha eszedbe jut a 12 bekezdèsed ès bocsánatot kèrsz,vagy meggyonod a papbácsinak.

2019. febr. 23. 20:44
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!