Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves Jehova tanúi! Milyen...

Kedves Jehova tanúi! Milyen számítógépes játékok azok amelyeket Jehova nem vet meg?

Figyelt kérdés
Gondolok itt leginkább a League of Legends-re, mert játszottam már vele, és szeretnék még. De le is tudok mondani róla ha Istennek nem tetsző dolog. Mit gondoltok?

2019. febr. 20. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
2019. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 SIDLER22 ***** válasza:
Nagyjából az összes. A legtöbb játékban vagy nyersz vagy meghalsz. Ha a LOL-ban nem is teljesen, de ez a kettő dolog is benne van. Szóval elég sok játék.
2019. febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Személy szerint a következőkkel szerettem játszani, és ma is hasonlókkal játszom, amikor időm van rá.

Knights & Brides, June’s Journey, Escapefan games.

mahjong,

2019. febr. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 lilla64 ***** válasza:
Most nem tudom,de pár évvel ezelőtt szigoruan tilos volt az ilyen szórakozás.Elvette az időt a prédikálástól
2019. febr. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
minecraftal tilos játszanom?
2020. aug. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 SIDLER22 ***** válasza:

Minden olyan játékot mellőzni kell amelyben varázslattal vagy valamilyen természetfeletti dologgal kapcoslatos tartalom van. Illetve ölés és bizonyos esetekben a pusztítás.

Ezek a játékok rosz hatással vannak a gyerekekre mert rosz példa számukra és akár át is vehetik ezeket a szokásokat.

Én például rengeteget CS:GO-ztam és tegnap vettem egy AK-47-est mert azt hittem a CS:GO-ban vagyok.

A Minecraft veszélytelennek tűnik, de vigyázni kell azzal is nehogy a valóságot hidd annak és véletlen megkérdezz egy járókelőt, hogy tud-e adni Bőrnacit kettő smaragdért.

2020. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 sims?
2020. aug. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 SIDLER22 ***** válasza:
A Sims is veszélyes lehet. Multkor például azt hittem, hogy sikerült megállítanom az időt és egy család éppen várja, hogy építsek neki házat. Szóval berohantam a homokozóba és szorgosan elkezdtem építeni. Csak akkor tértem észhez amikor egy anyuka szólt, hogy a játszótér nem 20 éveseknek való.
2020. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
xD
2020. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!