Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi, ti mit szóltok...

Jehova Tanúi, ti mit szóltok ehhez az "álláshirdetéshez"?

Figyelt kérdés
[link]

2019. febr. 21. 06:50
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
0%
Mit értesz az alatt hogy "álláshirdetés"?
2019. febr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
gondolom valamivel vonzóvá kell tenni azt a szervezetet, ahol ingyenmunkásokat foglalkoztatnak.
2019. febr. 22. 17:46
 13/38 anonim ***** válasza:
50%

Bár szerintem egy káros szekta és életem legjobb döntése volt nem megkeresztelkedni, de..

Kövezzetek meg, de nekem tetszik ez a videó :D Mármint úgy alapból a dinamikája, és én pl nem láttam semmi olyan öltözetet, amivel gond lett volna. Ha arra a rövid szoknyára gondolsz, akkor az igazából azért van, mert külföldön (legalábbis Németországban és Olaszországban biztosan) nem ügyelnek ennyire kínosan nagyon a ruhára, min Magyarországon (tapasztalat nőként). Ha pedig azzal van bajod hogy egy nő farmert (vagy bármilyen nadrágot) hord, gondok vannak odabent 😌 Persze bocsi, ha nem erre céloztál, de a fundamentalista keresztényektől már tényleg rosszul vagyok (mindegy hogy tanúk vagy egyéb legális szekta), akik sértve érzik a keresztény férfiasságukat, ha egy nő nadrágot mer hordani/dolgozni szeretne/stb.


Én amúgy úgy vagyok vele, hogy amíg ők tényleg (!) boldogok, azt csinálnak felőlem amit akarnak, csak másnak ne okozzanak bajt. Attól még, hogy hazugságban hisznek, ők lehetnek boldogok így. A probléma azzal van (többek között), ahogy a kiközösítettekkel bánnak. Na de nem bonyolódok bele nagyon, nem is engem kérdeztél 😌


Amúgy vicces, hogy a videóban szereplők fele már nem is bétel tag, mivel leépítették őket..

2019. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
0%

"minden nap felteszek egy ilyen videót"


Lelepleződni? Azok lepleződnek le, akiknek helytelen rossz gondolkodásmódjuk és tetteik vannak, többek között azok is, akik ilyen szándékkal "árulják" el némely felebarátjukat. Isten mindenkinek látja a céljait, és azt is ki az aki a kezébe veszi helyette az igazság szolgáltatást, ezzel kárt okozva olyanoknak is, akik védtelenek, és nem bűnrészesek.....

Jehova figyelmét nem kerüli el ez sem.

2019. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Nem értem miért "árulás" az,amikor nyilvánosságra hozunk egy szektát leleplező videót?


Lehet hogy Isten éppen engem használ fel eszközként hogy napvilágra kerüljön az igazság.


Te a "felebarátaimról" beszélsz?

Éppen az ő érdekükben cselekszem így, hogy minél többen ráébredjenek a valóságra, nyíljon ki a szemük és ne tévelyegjenek egy hamis vallásban.


Én nem félek a ti "Jehovátoktól", mert nem létezik, nekem Jézus Krisztus az Uram és Istenem.

2019. febr. 22. 20:02
 16/38 A kérdező kommentje:

Egy kis előzetes a holnapi videókból:


[link]

2019. febr. 22. 20:22
 17/38 anonim ***** válasza:
0%

S ez halálos aljas megvetni való dolog, amiért gyűlölködni kell? Nem csináltak semmi rosszat, nem volt kirívó öltözék, se tánc, a Cowboy kultúra ismert Amerikában, s ennek is meg van a maga szépségei. De nem rúgtak fel semmilyen erkölcsöt, Jézus is elment "világi" esküvőre, a Tanítványaival, ahol alkoholt szolgáltak fel.

Nem a kulturális szépségekkel van baj amitől színes az emberiség élete, hanem milyen erkölcstelenségekkel tüzdelnék tele.

Nekem határozottan tetszett, és vállalom a halált ezért ha Isten erre halálos ítéletet mond.

2019. febr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
13: akkor te nem sokat figyeltél tanításuk közben, mert még itt is nagyon sokszor le lett írva, hogy ezek a ruhadarabok, amiket én felsoroltam, azok szerintük helytelenek. És nem kövezlek meg, csak mert tetszik neked egy ócska és szánalmas videó.
2019. febr. 23. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
14: ugye hogy szerinted is szégyellnivaló. És nevetséges.
2019. febr. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Ők is Jehova Tanúi (voltak/vannak):


[link]

2019. febr. 23. 07:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!