Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A válaszok, amiket a Jehova...

A válaszok, amiket a Jehova tanúi írnak, miért vannak mindig lepontozva?

Figyelt kérdés

2019. febr. 22. 20:52
1 2 3 4
 31/35 Rachel Warner ***** válasza:
83%
Én akkor adtam fel egy tanúval az eszmecserét,mikor tök indokolatlanul álkereszténynek hívott. Ott még gondoltam,hogy oké,biztos összekever valakivel,vagy ilyesmi. Aztán már mikor harmadszor nevezett így,én bolond még elkezdtem magyarázni,hogy a hitetlen miért nem lehet egyenlő az álkereszténnyel. Aztán megjött rá életem válasza,hogy azért vagyok álkeresztény,mert tuti megkereszteltek,papíron katolikus vagyok és járok hitetlenként egy kis gyülekezetbe. Egy nem hívő nyilván azért nem hívő,mert meg sem próbál az lenni. Akkor hogy lehetne álkeresztény? Szerinted Vidiripi,lehet így beszélgetni valakivel? Én itt jöttem rá,hogy kb annyira értjük meg egymást,hogy ezzel az erővel a billentyűzetbe is verhetné a fejét,és elküldhetné válasz gyanánt,annak is kb ennyi értelme lenne.
2019. febr. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 lilla64 ***** válasza:
100%

A tanúk szerint csak ők keresztények,mert más vallásuakat,kisbaba korukban keresztelnek meg,amikor még nem tudja eldönteni,hogy mit akar.

Arról viszont mélyen hallgatnak,hogy ők is ugyanúgy kényszeritik a gyerekeiket az alámeritkezésre azon a címen,hogy 18 éves koráig azt kell tegye amit a szülő mond.

2019. febr. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Vidiripi


"Szerinted Vidiripi,lehet így beszélgetni valakivel?"


Személyes beszélgetésnél lehet vele találkozni leginkább. Amikor valami olyasmit mondasz amivel egyáltalán nem tud mit kezdeni egy tanú hogy gyorsan témát vált!

A tanúkkal nehéz igazán jól beszélgetni. És van amikor nem is lehet!

Külön megemlíteném hogy felmerül egy téma, aztán olyan dolgokat kezd hozzákapcsolni ami nem következik a témából illetve senki nem kérdezte. Zavaró tud lenni!

A tanúknak külön nyelvezetük van az egyszer biztos!

2019. febr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Kb. ez a racionálisok véleménye a témával kapcsolatban. Szerencsére elég sokan vannak
2019. febr. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Puffinlekvár ***** válasza:
Lehet, hogy hozzászólásban is nyomulnak, mint a kapu előtt szokásuk.
2019. márc. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!