Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi! Milyen érdekes,...

Jehova Tanúi! Milyen érdekes, vicces vagy épp kellemetlen élményeitek voltak eddig házról házra prédikálás közben? Vagy éppen a bemutatótábla mellett állva (forgalmasabb közlekedési pontokon, pl. :Örs, Deák, stb.

Figyelt kérdés

Az átlag ember hogyan fogadja a prédikálásotokat?


Akik nem tanúk, csak abban az esetben válaszoljanak, hogyha a saját tapasztalatukat írják le, milyen élmény volt számukra, és mit tettek, amikor becsöngettek a Tanúk.


Kérem, akik cinikusak, gúnyolódók, ne válaszoljanak erre a kérdésre. Ha a kérés ellenére mégis megteszik, csak magukról állítanak ki szegénységi bizonyítványt.


2019. márc. 17. 15:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%

Több is van, csak egy pár közülük:


-Hál Istennek ateista vagyok.


-Mondják bármelyik ige helyet, fejből idézem!

-Apostolok cselekedetei 24:15

-Az melyik?


-Isten bűnt teremtett, mert a gyümölcs megrohad, abból pálinkát lehet csinálni, attól meg lerészegednek.


-Keresztény vagyok, de nem hiszek Istenben.

2019. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%

Nemrég felszállt kb. 5-6 Jehova Tanú, mindannyian nők a városi buszra, ahol erélyesen rászóltak a buszon ülő iskoláslányokra, hogy vegyék le az ülésekről a táskákat és adják át az ülőhelyeket a számukra! (Onnét lehetett tudni hogy tanúk, hogy a kezükben szórólap volt és húzták magukkal az állványos kocsit valamint hangosan "beszélgettek" egymással.

Ők így "tanúskodtak".

2019. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
85%

Amikor még tanú voltam, egy igen "prűd" testvérnővel voltam szolgálatban.

Nyár volt, nagy meleg, amikor is a csengetésre egy igencsak "alul öltözött" férfi jelent meg az ajtóban, félig letolt alsógatyában, nyitott sliccel, félmeztelenül, nem éppen józanul.

A férfi meglátta a zavarodottságunkat és "beszélgetni akart velünk", sőt be is invitált bennünket a lakásba.

Az volt a "szerencsénk", hogy éppen kongresszusi meghívókat vittünk, így gyorsan el tudtunk tőle búcsúzni.

A másik esetem már nem volt ilyen vidám, egy soklépcsős , magasföldszintes lakóházból rontott ki egy férfi, megragadta a karom, és le akart hajítani a lépcsőn, de szerencsére meggondolta magát, és csak ordított, ahogy a száján kifért, hogy takarodjunk a házából.

Amúgy igaza volt, mert bementünk az udvarába, fel a ház bejárati ajtajáig, ami, ugye már magánterület.

2019. márc. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
68%

Nekem az a kedvenc emlékem mikor buszmegállóban vártam és odajött hozzám egy idős testvérnő prédikálni

Mondtam egyből hogy én is Jehova tanúja vagyok

Olyan jót nevettünk

2019. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!