Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért ítélik el sokan a...

Miért ítélik el sokan a vallásos emberek közül is a Felházat a vezetőjének a személye miatt?

Figyelt kérdés
"Ne ítélj, hogy ne ítéltess!" Szerintem tudni fogjátok, honnan idéztem ezt
2019. márc. 19. 22:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%

Mert egy ócska szekta. Voltam ott, làttam, mit művelnek.


Az egész pünkösdizmus egy aljas, szemétlàda banda, a resztorànusok közt is talàn a legalàbbvalóbb.


Ennyire mélyre talàn még a Tanúk sem süllyednek, pedig ők is megérik a pénzüket.

2019. márc. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Mit műveltek? Ha jól tudom amúgy mar volt valami záró alkalom, ki volt plakátolva a városban (Bp) Ha nem annyiszor lesz ilyen, mint Omega búcsúkoncert, akkor a Felhaz mar múlt idő.
2019. márc. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Elvileg nem egy vezetője van, ezért kicsit érdekes a kérdésed. De lehet neked van igazad és elvileg több, gyakorlatilag egy vezetője van.

Szerintem sokan tudják, hogy honnan származik az idézeted, de abban is biztos vagyok, hogy egyáltalán nem érted amit idéztél és számodra csak egy ócska frázis, amit olykor-olykor el lehet sütni.

"Ne látszatra ítéljetek, hanem igazságosan ítéljetek!"

Láthatóan Jézusnak a hamis ítélkezéssel van problémája.


Nekem egyébként azért nem szimpatikus, mert felekezetsemlegesnek hirdetik, még is volt több alkalommal prédikáció egy adott felekezet nézetei szerint. Amivel egyébként szintén nem lenne probléma, ha nem csinálnának mást, mit mondanak.

2019. márc. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%
A mi gyülekezetünkből többen is voltak Felház alkalmon és nem láttak benne semmi rosszat, és biblikusnak mondták.
2019. márc. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

#4


Ez csak azért van, mert a te gyülekezeted is egy szekta.


Soha az életedben nem olvastàl még egy ókori keresztény dokumentumot sem és a Bibliàt is csak a szektàd értelmezésében ismered. Màsrészt tudnàd, hogy az a bohóckodàs, ami ott megy, az a kereszténység meggyalàzàsa, aminek semmi köze sincs a korai egyhàzhoz.


Aljas, hitvàny, tudomànytagadó,,okkult banda az. Az atyàk - akik közvetlenül az apostolok tanítvànyai, utódai voltak - felszólaltak volna e bohóckodàs ellen. Szent Àgoston pedig talàn megfutamította volna az egészet, ahogyan 3 eretnekséggel is tette.

2019. márc. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem a vezetők személye miatt van bajom a Felházzal, hanem az elveivel. Ez a nagy "felekezetsemlegesség" inkább káros: csak az igazság veszik így el. Krisztus sem azt mondta, hogy igazából mindegy, hogy valaki zsidó-e vagy pogány.. Nem, ő világosan megmondta, hogy ő az út és senki nem juthat el az Atyához, csak általa.
2019. márc. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, hogy a baptisták is szekta. 😀
2019. márc. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
54%-os, ha szerinted a Felhaz, a punkosdiek és a Baptista Egyház is egy "büdös aljas szekta", akkor melyik az igaz Egyház szerinted? A római katolikus? A református? Az evangélikus?
2019. márc. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%

Egy youtube-os Felházas beszédet meghallgattam és nagyon tetszett.

Biztos vagyok benne hogy az egész országnak nagy kegyelem az hogy a miniszterelnök fia megkaphatta a Szentlelket, sőt csodálatos karizmákat is hozzá.

Azt hiszem ami vele történt az az Orbán Viktorért elmondott imáknak az eredménye.

Remélem Gáspár sokat beszél majd az apjával :)

Én egyébként katolikus karizmatikus vagyok. Nem fideszes.

2019. márc. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#8


A baptista egyhàz a reformàció terméke, a pünkösdista vallàs meg egy 20. szàzadi agymenés.


A kettő azért nem egy szint.

2019. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!