Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ebben a kategóriában miért a...

Ebben a kategóriában miért a Jehova tanúival kapcsolatos a kérdések zöme?

Figyelt kérdés
Pl. Baptistákról alig van szó, pedig ők is hasonló számban vannak. Olyan kérdés szinte sosincs, hogy a baptisták szektások-e vagy hogy értelmezik ezt az igét. Akkor ott vannak még a pünkösdistáky evangélikusok, adventisták, stb. Róluk sem esik ilyen sok szó.
2019. márc. 25. 21:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Na akkor írok ki egy kérdést a baptistákról.Csak azért hogy legyen már róluk is szó! És figyelembe veszem hogy milyen igényeid vannak kérdező!

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..


Aztán kiírok egy kérdést Jehova tanúiról is nehogy a kérdések zöme eltolódjon egy másik felekezet irányába! Úgy gondolom jó ha megvan az egyensúly!

2019. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
84%

jehova szektáról én még nem találkoztam olyannal aki jót mondott volna róluk egyértelműen csak aki benne van. akkor mitől lennének olyan "királyok"?!

De más igazi vallásokról kivülállókat is sokat hallottam pozitívan nyilatkozni. az igaz hogy a jehovák nem is hasonlithatók komoly vallásokhoz mert a kategoria szintet sem érik el.

2019. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!