Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan csatlakozhatok Jehova...

Hogyan csatlakozhatok Jehova tanúihoz?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy milyen az a közönség. Megtetszett és érdekel egy lány közülük.
2019. márc. 30. 11:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nagyon furcsán érzem magam, mondjuk egy lányért.. hát nem tudom. Rég voltam már szerelmes kitudja...
2019. márc. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Sickick - No games
2019. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
52%
Elmész a királyságterembe, mindenki mosolyog rád. Kérsz tőlük bibliatanulmányozást, ők hoznak egy könyvet, és azt áttanulmányozzátok. Ezzel már megtetted az első lépéseket. A többit majd úgyis elmondják.
2019. márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
A Jehova tanú vallás szerint élő embereknél még nem láttam elvalkultabbakat. Pedig többnyire kedvesek, jó szándékúak. Volt egy kolléganőm, akivel közel egy éve dolgoztam már együtt. Vettem neki karácsonyra egy kis fára akasztható macit, meg egyéb apróságokat. Sejtelmem sem volt, hogy jehovás, mert csak annyit mondott, ne haragudj, nem fogadom el. Néztem, mint a vettmalac, mert még csak jelét sem adta előtte, hogy miért. Nem akart behálózni, nem tolakodott, nem beszélt a vallásáról. Azóta már tudom, miért, és azt is, hogy vannak kivételek. Sokat olvastam róla az évek folyamán. Inkább a lányt próbáld kihozni onnan. Ez egy szekta! Bizton állítom annak ellenére, hogy teljesen normális, kedves, jóakaratú emberek többségében. De valamiben hisznek, ami elvitte az agyukat rossz irányba. Jehovások, titeket is megértelek, próbáltam nem lehúzni titeket, de ez a vallás NEM normális! (Saját vélemény.)
2019. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Volt egy haverom kb. 15 éve egy lány miatt kezdett a szektába járni. Nem mondta el hogy egy lány miatt van ott, és miután szakítottak nem ment többet. Ennyi. Ha a csajnak még nincs teljesen átmosva az agya, akkor lehet vele normális kapcsolatod.
2019. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

mutti is mutatott filmet én is mutatok...


talán mutti neked is el kéne gondolkodnod rajta... igaz történeten alapul a film..


[link]

2019. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 jdfGabrella ***** válasza:
Beszélj velük!
2019. márc. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Rachel Warner ***** válasza:
Te belépsz egy lány miatt,próbálsz ott alkalmazkodni,talán még be is keresztelkedsz érte,de ha egyszer is hibázol és kiközösítenek,nehogy azt hidd,hogy ő melléd áll és megtesz érted annyit,mint te érte. Ő lazán ellened vall majd,nem áll ki érted,le fog nézni,mert egy "bűnös, elméjében beteg ember" vagy és többé szóba sem áll veled. Megéri?
2019. márc. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 lilla64 ***** válasza:
Ha jót akarsz a lánynak akkor békén hagyod.Ha ő ki akar jönni akkor más,segithetsz neki.De ha benn marad és tovább is együtt jártok akkor bizony nehéz helyzetben lesz.Ha te is be akarsz lépni,akkor minden megoldódott,de akkor nagy hűlyeséget csinálsz.
2019. márc. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 lilla64 ***** válasza:

"S akkor az életben,más területeken is bármikor befolyásolható.Nem egy szilárd jellemre vall,és nem hűséges,nem kitartó"

Na képzeld el,én is kijöttem a férjem miatt,és soha nem bántam meg, hűséges vagyok hozza,és kitartok mellette.

És nagyon is szilárd volt az elhatározásom,amikor a vének mindenképp le akartak beszélni a házasságról.

Az előbb azért irtam,hogy ha nem akar a lány kilépni inkább hagyja békén,mert nagyon is jól emlékszem még arra a lelki terrorra amit átéltem 8 évvel ezelőtt

2019. márc. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!