Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit szólnál ha a gyereked...

Mit szólnál ha a gyereked ateista lenne vagy más vallást követne mint te?

Figyelt kérdés
2019. márc. 31. 18:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én keresztény vagyok, 4 gyerekes családanya.


Az egyik lányom egy ősmagyar elemeket keleti ezotériával vegyítő szekta tagjaként egy kis somogyi faluba költözött a férjével és jógaoktatóként meg őstermelőként dolgozik.


Nagyon nehéz ezt számomra elfogadni, és bár nem "tagadtam ki" vagy valami hasonló, mert rendszeresen beszélünk, és látogat is, de annyira távolinak érzem magamtól, hogy hihetetlen.


Mivel az életének minden területét áthatja a szekta és az ezoterikus dolgok, nem nagyon tudunk olyan dolgokról beszélni, ami mindkettőnket érdekel.


Tudom, hogy felnőtt fejjel hozta meg a döntését, és tudom, hogy nem tehetek ellene semmit, de nem tudok nem gondolni arra, hogy az anyjaként nem tudtam jó keresztényt nevelni belőle.

2019. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!