Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az őrtorony szervezet néhány...

Az őrtorony szervezet néhány vezetője szellemileg gyenge?

Figyelt kérdés
Olvasom a vének kézikönyvét és ott írja a 48. oldalon, hogy a szellemi gyengeség tünetei közé tartozik az önuralom hiánya az evésben. Elnézve a vezető testület tagjait, némelyek igen kövérek. Vagy rájuk ezek nem vonatkoznak?
2019. ápr. 1. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
USA-beli statisztikák szerint a legalacsonyabb IQ-jú amerikaiak Jehova Tanúi.
2019. ápr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Rachel Warner ***** válasza:
84%
Nem néhány,hanem az összes.
2019. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 jdfGabrella ***** válasza:
80%
Az előző már leírta az igazságot.
2019. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kár, hogy nem ír tanú is. Mert ez azt is jelenti, hogy szellemileg gyenge az összes kövér tanú szerintük. Érdekes olvasmány.
2019. ápr. 1. 14:27
 5/12 anonim ***** válasza:
11%

"Kár, hogy nem ír tanú is. Mert ez azt is jelenti, hogy szellemileg gyenge az összes kövér tanú szerintük."


Az még nem jut eszedbe, hogy esetleg még nem látták a kérdést?


Amúgy meg attól, hogy valaki kövér, nem feltétlenül eszik sokat. Lehet valaki pl. betegségtől is túlsúlyos, vagy lehet a génállománya miatt is ilyen alkata. Ugyanígy aki sovány, az se feltétlenül azért sovány, mert koplal. A Jehova tanúi vallásról megvan a véleményem, de ettől még butaságokat hordasz össze.

2019. ápr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
2019. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nézd, amit mutattam, az a vének könyvében van. A falánkság kövérséghez vezet és a könyvben nincs olyan, hogy vizsgálják meg ítélkezés előtt, hogy ki mi miatt kövér. Úgyhogy te vagy buta, bocs.
2019. ápr. 1. 15:07
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

Tisztelettel megköszönjük kedves 5-ös hozzászólónak a kedvességét.

"Elnézve a vezető testület tagjait, némelyek igen kövérek."

NÉMELYEK? Bennem is felmerült a kérdés, hogy honnan tudod, hogy nem egy betegség az, amiért ilyen a fizikuma. S ahogy írtad, némelyek, és nem mindenki.

A vezető testületben lévők is igyekszenek egészségesen élni. S ha megfigyeled, már nem a fiatalabb korosztályba tartoznak. A "zabálás" nem egészséges, és fáradékonyságot okoz. Csak vegyünk engem. Nekem pl, halmozott betegségeim vannak, és bizony, ezért nem vagyok pehelykönnyű. A férjem 3x annyit képes megenni mint Én.

Rajta pedig nem is látszik.

Kívánom, hogy békességet keress kedves Barátom, mert az sem egészséges, hogy állandó kritikákat gyártasz.

Ízekre szeded a Testvéreim hiányosságait, miközben más helyeken biztos vannak mohó emberek, akikre ügyet sem vetsz.

Egyébként Ők ugyan úgy korán kelnek, és dolgoznak, mint bárki más, ugyan úgy mennek a szolgálatba, és szeretnek kertészkedni, vagy kirándulni. Nem ülnek a babérjaikon, mert akkor a szellemi étrendünk igen csak gyér volna....

2019. ápr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bárki legyengülhet szellemileg egy idő után, teljesen mindegy milyen pozícióban van. Nem ez a szervezet volt az a szervezet ami a Pentagonnal seftelt? Nem tudom csak kérdezem, mintha olvastam volna régen valamelyik híroldalon ilyesmit
2019. ápr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A vének könyve minden apró lépést tartalmaz, hogy mikor mit kell tenni, de itt nincs az, hogy vizsgálják meg, hogy ki miért kövér, egyszerűen rá van húzva a kövér emberekre, hogy szellemileggyengék, de a nyolc ördögre ez ugye már nek vonatkozik. Kettős mérce, de hát te ezt jól tudod.
2019. ápr. 1. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!