Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért csinált az őrtorony...

Miért csinált az őrtorony szervezet egy rakás Androidos játékot?

Figyelt kérdés
Kirakós, meg ilyesmi típusú játékok, benne természetes az elmaradhatatlan jw.org emblémával. Így akarnak híveket szerezni?
2017. máj. 7. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg ideális abból a szempontból hogy felhívja a figyelmet és kíváncsivá tegye az embereket, vajon mi lehet ez a jw.org


befelé pedig azért jó mert így az egyes tanúk még a liftre várakozás közbeni játékon keresztül is az őrtoron társasággal találkoznak

2017. máj. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nahát, valóban. Mondjuk én még egyetlen egy keresztény elekezettel sem találkoztam, aki világi játékkal akarja becsalogatni magához az embereket. Lám, ebből is mi szűrhető le...?
2017. máj. 8. 08:04
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha a gyártót is megnéznétek, rájöhetnétek, hogy ezek nem társulati programok.
2017. máj. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A szervezet nem állhat szerződéses viszonyban egy programozó céggel?
2017. máj. 8. 08:47
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem volt nehéz rátalálni, hogy troisdorfi királyság terem égisze alatt lettek ezek a világi játékok kiadva.

Most ennyire nem vagy képben a szervezeteddel vagy ennyire nem használod az internetet?

2017. máj. 8. 08:52
 6/13 anonim ***** válasza:
És ha van ott egy programozó testvér, aki önszorgalomból csinál ilyeneket? Simán elképzelhetőnek tartom. Amúgy az se zavarna, ha tényleg a társulat tenné fel, mert szerintem nincs bennük semmi gáz (Bár még nem játszottam egyikkel sem, de így első blikkre legalábbis semmi romboló nincs bennük). Ha a társulat gondolkozna ilyen játékokban, akkor vállalná névvel azokat, sőt szerintem a honlapon is fenn lennének. Ahogy a rajzfilmeket is bevállalta.
2017. máj. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyet kiváncsiságból megnéztem, egy kirakót. Az R.K Games készítette. Ez egy programozó cég, ami több más jellegű játékot is készített.
2017. máj. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szuper, hogy így előre haladtunk. Tehát akkor a kérdés még mindig, hogy MIÉRT?
2017. máj. 8. 09:40
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen. Miért állítasz olyat, amiben nem lehetsz biztos?
2017. máj. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%

A kérdésed helyesen:

Ki és miért csinált több JW márkanév alatt futó játékot is Google Playen?

2017. máj. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!