Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, ti megtartjátok...

Keresztények, ti megtartjátok ezt az igét? Minden okkult irodalmat elégettetek?

Figyelt kérdés

Csel. 19


18 A hívők közül sokan nyilvánosan megvallották bűnös tetteiket. 19 Voltak olyan hívők is, akik korábban varázsoltak. Ezek közül sokan összegyűjtötték a varázsláshoz használt könyveiket, és nyilvánosan elégették őket. (Ezek az elégetett könyvek összesen körülbelül ötvenezer ezüstpénzt értek.) 20 Így az Úr ereje által az üzenet egyre jobban terjedt, és egyre nagyobb befolyásra tett szert.


Van otthon okkult irodalommal, digitális állománnyal, filmekkel, stb. amit nem égettetek még el?


Megnéztétek már?


Különböző jóskönyvek, meditáció, jóga, autogén tréning, mágikus könyvek, Reiki, egyéb távolkeleti okkult gyógymódok, okkult történetek (Harry Potter, Gyűrűk ura, boszorkánytörténetek, stb.)


Ezekkel foglalkozva a Sáttánnal, bukott szellemi teremtményekkel létesítünk kapcsolatot.


2019. ápr. 4. 19:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hol olvastad te azt, hogy ez utasításra történt? Szerinted mindenki aki a Biblia szerint igyekszik élni az elötte nagyban űzte az okkultizmus valamelyik formáját? Itt arról van szó, hogy meggyőződésük szerint cselekedtek. Megszabadultak attól amit Isten rossznak ítél, szellemi és fizikai értelemben is.
2019. ápr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Más, amit te állítasz és más, ami abban az igében áll. Igazából baromira nem ismered az igét, csak valami homályos kötözködés kényszer miatt igyekszel olyan kérdéseket feltenni, amikkel látszólag (mármint a te szinteden, ami a béka segge alatt van) meg tudod fogni a kereszténységet, hogy utána jól lealázd.
2019. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyenem, de láttam már olyan varázskönyveket amiben recepteket gyűjtöttek össze, abból néha próbáltam varázsolni de sosem lett olyan mint a képeken úgyhogy én abban nem hiszek.

Autogén tréning az mi lehet vajon?

Jóskönyvet sem láttam még, de az Álmoskönyv megvan, csak nem használom. Szerintem az mindenkinél van otthon, nem volt szívem kidobni. Régen ez volt tévé helyett gondolom. Vagy a horoszkóp helyett. A horoszkóp tuti nem keresztényi.

De mesekönyvekkel mi lehet a baj szerinted?

2019. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A mesekönyvekkel nincs baj, amíg csak mese, és nem akarják utánozni a főhőseit. A Harry Potter megjelenésével nemcsak az olvasás vált népszerűbbé, hanem a bentlakásos iskolák is, és sok gyerek akart baglyot tartani háziállatként. Vajon varázsolni mennyivel többen akartak vajon?

Autogén tréning:

[link]

Hogy mi vele a baj?

[link]

Adalék:

[link]

Inkvizítor

2019. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor nem lehet, hogy mégis inkább az van, hogy ezek nem is annyira okkult irodalmak, inkább csak az emberek esnek mindennel túlzásba. Arról meg nem a könyv tehet.
2019. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
...Fidesz párttagkönyv...
2019. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!