Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Letezik olyan, hogy Isten...

Letezik olyan, hogy Isten azert teremtett valakit, hogy mindenki gyulolhesse?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 25. 22:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"Letezik olyan, hogy Isten azert teremtett valakit, hogy mindenki gyulolhesse?"

Ószövetség idejében ha volt tanító jellege, akkor esetleg igen. Fáraó esetében azért teremtette, hogy megmutasa rajta a hatalmát. Az Újszövetségben már nem


Olvasd el a Róma 9-et

2019. ápr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
60%
Egértelmű: Szúnyogokat szerintem mindenki gyűlöli. Főleg amikor éjszaka beszabadul, és zümmög de nem találod. órákig hajszolod, és nem tudsz aludni. És reggelre megcsípi a füledet, iszonyat viszket, és piros dudor nőtt rajta. (Ez történt velem az este :D)
2019. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 jdfGabrella ***** válasza:
Nem
2019. ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Rachel Warner ***** válasza:

" Mindenki azt kapja, amit megérdemel. Aki mindenkit gyűlöl, őt is gyűlölni fogják. Gyakorolni kell az elfogadást, megbocsájtást ilyen esetben. "


Öhm,létezik ám olyan is,hogy ok nélkül kiutálnak valakit. Valószínűleg te nem részesültél benne,így nem tudhatod,de cserébe elég keményen ítélkező lettél. Ha egy depressziós ember odarohanna és mondaná,hogy őt mindenki utálja,szemrebbenés nélkül a képébe mernéd vágni,hogy hát megérdemelte? Úgy,hogy közben nem is ismered? Gratulálok,ezzel az erőven egy szerencsétlen öngyilkosságra készülöt akár le is lökhetnél a hídról. Nem tudhatod mikor milyen szituációba kerülsz és ha egyszer egy valóban összetört embernek ezt mondod,annak súlya lesz,amit most nem érzel,mert gondolod nagyon jópofa dolog az interneten arctalanül odaböffenteni valamit,úgysem számít. Pedig de,valakinek igen.

2019. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, akit mindenki gyűlöl. Isten szeret mindenkit, bár ez nem mindig nyilvánvaló.
2019. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Nem,ha valakit gyülölnek az általába tesz is azért,hogy gyűlöljék"


Pl? Unalmas? Keveset beszél? Nincsenek márkás cuccai?


Én pl. azért nem barátkoztam senkivel, mert a szüleim azt mondták, hogy ne barátkozzak olyanokkal, akik csúnyán beszélnek, isznak, vagy dohányoznak. Túlságosan szótfogadtam, mert végül nem barátkoztam senkivel (hiszen mindenki csinálta valamelyiket). Lehet tettem érte, hogy ne legyenek barátaim, de önhibámon kívül, mert azt hittem, hogy így cselekszek jót. Mellesleg akik bántják a másikat, azok ezt az állapotot csak elmélyítik a másikban, és pont az ő viselkedésük miatt nincs esélyük megváltozni a visszahúzódó embereknek.

2019. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha újból fiatal lehetnék, akkor mostmár én is innék, dohányoznék (legalábbis ha muszáj), és barátkoznék amennyit csak lehet. De továbbra is jó maradnék.
2019. ápr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=IyLvyoDI0aE


Itt van ennek a szerencsétlen Joosepnek az esete. Még Kaspar is, aki melléáll, se szereti, pusztán a becsülete diktálja neki.

2019. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 KZitus ***** válasza:
Egyébként kire gondoltál? Szerinted kit, miért kellene gyűlölni?
2019. dec. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!