Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van következő élet? És ha van...

Van következő élet? És ha van mikor?

Figyelt kérdés
Mert ha van, ebben a korban akarok élni megint, nem akarok 2050 után születni, akkor inkább meghalok most. De ha nem lehetek öngyilkos, honnan tudom hogy milyen feladatokat kell még elvegezni az életemben, hogy vége legyen és újjá születhesek jobb adottságokkal?

2019. ápr. 30. 09:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Ez nem így működik, pont ezen életed határozza meg következőt minőségben.

Tehát ha te most nem hozod ki a lehetőségeidhez mérten a legjobbat magadból az negatívan befolyásolja a következő életed. Ez karmikusan hat.

De ha jól bánsz ezzel, akkor már a mostani életedben is visszüt pozitívan, hidd el.

És kérlek semmiképp ne legyél öngyilkos, ha egyébként egészséges vagy és messze nincs okod rá.

Esetleg annyit tudsz tenni, hogy olyan szakembert keresel, aki segít az életfeladatok megtalálásában, illetve hogy milyen területeken kell erősítened magad.

Szammisztika, numerológia segít neked ebben.

Ne a kokler marketinges TV-ben látottakra gondolj. Vannak jó szakemberek, bár a fősodratú tudomány ezt nem tartja valódi tudásnak.

2019. ápr. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tehát ez az élet befolyásolja a következőt... de én egy rakás szarból még is mit hozzak ki? Más kap csomó jó tulajdonsagot és meghal balesetben, betegségben, én meg éljek feleslegesen? Jó életet szeretnék én is, de az adottsagaim ehhez nem megfelelőek, gondolkodtam hátha a következőben jobb lesz, ha meg nincs akkor is mindegy, ezért az életért úgy se kár... :(
2019. ápr. 30. 10:24
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
És miért érzed ezt, mi az amivel elégedetlen vagy? Sosoncs veszve semmi hidd el, nem fogok papolni neked semmi felsőbb rendű dologról, csak érdekel, de majd jönnek a téríteni próbálók, és ezért elottr inkább próbálok veled egyenrangú félként beszélni, hogy miért fondood5, hogy értéktelen az életed?
2019. ápr. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
gondolod
2019. ápr. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Van, aki csak azért születik meg, hogy beteljesítsen egy adott feladatot, sajnos akik így halnak meg, annak oka van, persze nem minden ok-okozati pusztán. A még nem sok életet élt "kezdő" lelkek talán még azok, akik úgy viszonylag tiszta lappal kezdenek.

Az élet mindig értékes.

2019. ápr. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Röviden annyi, hogy férfi szeretnék lenni, nem jött össze csak papíron. Persze emberileg is selejt vagyok, meg az élet minden területén. Barátnőt is szeretnék, de nem kaphatom meg akit akarok a fentebbiek miatt.
2019. ápr. 30. 10:45
 7/21 A kérdező kommentje:
5-os tehát a kezdő lelkek a legjobb, legtisztabb emberek? Ők kapják a legjobb adottságokat?
2019. ápr. 30. 10:48
 8/21 A kérdező kommentje:
Ja meg amiket kaptam lehetőségeket azt is elcsesztem mellékesen, úgy hogy ez az élet már kuka, soha nem leszek boldog.
2019. ápr. 30. 10:55
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Még nincs veszve semmi, hány éves vagy??

.. Egyébként ismered a mondást, hogy

Kérd és megadatik.. Higgy benne 100% osan, hogy megérdemled a jót, és van oka a felsőbb erőknek, hogy adjon is, de ezért tenni kell, mint mondtam hozd ki a legtöbbet magadból.

Ha a kritius időszakokban, ami ugye próbatétel nem bizonyítasz talán nem vagy rá érdemes, ezt sose feledd.


Tanuld meg magad szeretni elsősorban, tudom, hogy ez a legnehezebb, de hidd el menni fog.

2019. ápr. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%
Nem akarlak elkeseríteni, de nincs következő élet. Esetleg, feltámadás lehetősége van, ami Jézus megváltásának a következménye.
2019. ápr. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!