Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bizonyíték lehet Istenre pl....

Bizonyíték lehet Istenre pl. hogy az egyik móri gyilkos lelkész lett?

Figyelt kérdés

Szerintem egy nagyon jó bizonyíték, mert Jézus azt mondta, hogy a betegeknek van szüksége rá és tényleg még a mai napig munkálkodik. Íme a példa, csak valahogy senki nem akarja látni. Jól mondják azt is, hogy van szemünk és fülünk és nem látunk/hallunk. Csak szeretném felnyitni szemeiteket embertársaim, hogy íme a példa(ák).


Mondjuk elég furcsa, amikor eléállok és azt mondja nekem gyónd meg bűneidet... ;))


2019. máj. 8. 09:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Az nagyon nagy vétek, ha hívőből ateista lesz. Úgy olvastam, hogy az nagyobb büntire számíthat.
2019. máj. 8. 15:22
 12/16 anonim ***** válasza:

Kedves hatos sz. válasz adója!


Kutyából lesz szalonna, csak beledöglik.

2019. máj. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez semmire nem bizonyíték, javaslom nézd meg a bizonyíték szó jelentését.

Minderre találsz példát. Hívőből ateista, keresztényből buddhsita, stb stb.

2019. máj. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem az inkább az egyik bizonyíték (sok van), hogy a Jézus által választott 12 apostol többsége vállalta a halált is a hitéért."


Ennyi erővel akkor Hitlernek és a közvetlen sleppjének is igaza volt, hiszen bizonyíték rá hogy ők is meghaltak a hitükért, a náci ideológiáért.

2019. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Mondjuk elég furcsa, amikor eléállok és azt mondja nekem gyónd meg bűneidet... ;))"


Tekintve, hogy életfogytiglani büntetést kapott, amit 40 év után lehet felülvizsgálni, tényleg furcsa lesz, ha eléállsz. A lelkészek nem gyóntatnak.


A számomra inkább az az elgondolkodtató, hogy egy értelmes ember, aki a fegyházban példamutató, dolgozik, tanul, hogy a búbánatban került abba helyzetbe, hogy azt a szörnyűséget elkövesse.

Weiszdorn megtérése nem Isten létére bizonyíték, csak arra, hogy valahol működik benne a lelkiismeret és megnyugvást keres.

2019. máj. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lelkész, hanem katolikus teológus lett. Nem is gyóntathat, mert azt csak papok tehetik. Pap pedig már nem lehet belőle, mert családja van.
2019. máj. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!