Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan kerüljük el a halált?

Pelgrim kérdése:

Hogyan kerüljük el a halált?

Figyelt kérdés
Senki se szereti, mégis majdnem mindenki elfogadja, sőt némelyek még vágyakoznak is utána, sokan abban reménykednek, hogy majd azután jobb lesz. De ha nem jobb, hanem rosszabb lesz …?
2010. júl. 8. 10:08
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

János 14,6

Monda néki Jézus: Én vagyok az út, az igazság és az élet; senki sem mehet az Atyához, hanemha én általam.


János 3,16

Mert Isten úgy szerette az embereket, hogy az egyszülött Fiát adta oda cserébe értük, hogy aki hisz a Fiában, az ne pusztuljon el, hanem örök életet kapjon


János 11,26

Aki pedig él és hisz bennem, az soha nem hal meg. Hiszed-e ezt?”


Rómaiakhoz 5,18

Egy ember bűne az összes többi számára is ítéletet eredményezett. Ugyanígy, amit az a másik ember — Jézus Krisztus — Isten akarata szerint elvégzett, az mindenki számára lehetővé tette, hogy Isten elfogadja őt, és örökké éljen.

márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Béla 4.1: Én ezeket nem hiszem
márc. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Kérdezd Jézust, hogy miért nem ?
márc. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!