Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szoktatok járni templomba?

Szoktatok járni templomba?

Figyelt kérdés
Miként gyónjátok meg a mások ellen elkövetett vétkeiteket?

2019. jún. 23. 22:12
1 2
 11/20 anonim válasza:
23%

Csak ha nagyon muszáj.

Sehogy nem szoktam meggyónni a vétkeim. Fölösleges. Max este szoktam imátkozni, de akkor sem bocsánatért esedezem, hanem jót kívánok a szeretteimnek.

Aki azt hiszi, csak azért, mert a templomba elmond pár miatyánkot, minden megvan bocsátva, hülye. Readasul tapasztalatom szerint, a legnagyobb vállás bolondoknak van általában, a legrondább csontváz a szekrényükben.

2019. jún. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%

Amikor túristáskodom, akkor be szoktam menni a templomokba és szentélyekbe, mert az adott helyi kultúra egyik leglényegesebb, legautentikusabb helyéről van szó. Fotózni szoktam. Szóval ha ez templomba járásnak számít, akkor ja, járok templomokba 😃


Bűneimmel meg foglalkozzon a rendőrség 😃

2019. jún. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Most már nem, de már imádkozni sem. Egy időben túristaként sem akartam bemenni, de hiba volna kihagyni az információt és a látványt...így már nézelődni bemegyek a csoporttal, ha nem vagyok egyedül.


Csak a rossz dolgokat lehet megbánni és akkor sem a jó oldalát a rossznak.

2019. jún. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Katolikus gimnáziumba járok, szóval havonta egyszer muszáj. :D
2019. jún. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én MessorKing81-el szemben nem sajnálom, hogy elvittek gyerekkoromba, meg ráfordítottam az időt, hittanra, meg stb-re,,, Viszont éppúgy nem járok manapság, mint ahogy ő sem. A sok álszent közé...., na ne....!


Mások ellen elkövetett vétkek??? Látod ez itt a nagy baj! Azt hiszed akkor semmissé válik, amit elkövettél???Csak a saját kis lelked nyugtatgatod, vagy épp játszod el mások előtt, hogy te megbántad. Annak a másik embernek meg ki tudja mekkora kárt vagy fájdalmat okoztál, ami helyrehozhatatlan!


Alapból ott kellene kezdődnie, hogy aki katolikusnak vallja magát, nem követ el szándékosan bűnöket, de főleg nem szándékosan minden ok nélkül mássok iránt!

Maradhat persze a gyónás, de ugyan ne csináljatok már nagyobb vétkeket, mint ami véletlen történt. Véletlen leejtek egy téglát, ami pont a kishúgom lábára esik. Oké meggyónom, mert figyelhettem volna jobban, dolgozhattam volna lassabban, hogy ne történjen ilyen baleset... De nem az, hogy dühös vagyok rá, azért direkt dobom rá a téglát....

Ha már baleset... A közúti balesetek többsége nem is baleset. Szándékosan történik. Szándékosan lépnek át határokat és szabályokat az autóvezetők, na a végeredmény, amit produkálnak sem egy gyónással elintézhteő....



Gyónd meg, hogy megettél egy tábla csokit az egy kocka helyett, gyónd meg hogy véletlen anyádra borítottad a málnaszörpöd, gyónd meg, hogy átaludtad a fél délelőttöt, stb. de basszus ne már azt, hogy milyen aljas húzásaid voltak megint...!

2019. jún. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 jdfGabrella ***** válasza:
Nem
2019. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem járok templomba. Isten az ima meghallgatója, tehát imában beszélek vele.
2019. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Majdnem minden vasárnap. Szeretek templomba járni. 41/n
2019. jún. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sajnos ritkán járok templomba. Gyónni pedig imádságban szoktam, Istennek.
2019. jún. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
ja ha a gyónás megoldana mindent csak terhes nők és halottak lennének aztán meggyónom, a börtönbe se lenne senki ha az egyház irányítana.
2019. jún. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!