Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Igaz, hogy Máriapócsnak van...

Igaz, hogy Máriapócsnak van egy gyógyító ereje? Ti tudtok ezzel kapcsolatban csodálatos történeteket?

Figyelt kérdés
Ha krónikus betegségben szenvedek és ellátogatok oda egy misére az segíthet rajtam?

2019. júl. 11. 14:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%

Menj másik dokihoz haver. Máriapócs maximum a babonás katolikusok szerint segíthet.

Én hívõ vagyok, leírom hogy mentett meg az Úr engem: folyamat gyomor fájdalmaim voltak, mindig ebéd után. Végig azt hittem, hogy a hústól, beálltam vegának. Nem javult, elmentem orvoshoz. Diétáztatott, teszteket csinált, és kiderült, hogy igazából laktóz érzékeny vagyok. Nem is hús... Addig azt hittem, hogy ez amolyan csajos probléma mint a menstruáció, de nem...

Hogy jön ide az Úr? Sehogy! Se máriapócs se fog segíteni. De egy táplálkozási szakértõ lehet.

2019. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%

nyolcas vagyok


Köszönöm.


Édesanyád hatha jógázik, vagy más, esetleg mentális jógát/meditációt használ?

2019. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen, azt is. De oktat kezdő gerincjógát és vinyasza flow is.
2019. júl. 11. 19:49
 14/19 anonim ***** válasza:
95%
környékbeli helyen van, egyszer jártam ott, meglepett a sok-sok táblácska a templomban amit mind azok az emberek emeltettek ott akik meggyógyultak. és tényleg mint a nagyim mesélte, még botok, mankók is vannak a falon meggyógyulás hagyatékaként. tény hogy van egy nagyon erős vallási történelme a helynek, nem tudni mennyi igaz belőle, ha tényleg elvitték a múltban az eredeti képet és utána a másolat is könnyezett mint írják mi lehetett az oka, de lehet felerősíti az emberek öngyógyító erejét, megerősíti önbizalmuk ha itt járnak
2019. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%

nyolcas és tizenkettes vagyok


Köszönöm a részleteket, kedves Kérdező. Vannak további kérdéseim is.


1. A szakirodalom szerint a colitis egy stresszalapú betegség. Azok közül a dolgok közül a dolgok közül, amit édesanyád oktat, belátásotok szerint mely módszer az, amely a stresszcsökkentésre alkalmas lenne?


2. A szakirodalom azt is írja, hogy egy bizonyos személyiségtípusra jellemzőbb, hogy a köreikben gyakrabban fordul elő a betegség. Dolgoztál a személyiségeden valamilyen módszerrel, tartasz-e önvizsgálatot, merre van számodra a fejlődés útja?


3. Hogyhogy katolikus szent helyre akarsz eljutni? Hívő vagy?

2019. júl. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%
Aki olyanokban hisz,hogy egy hely vagy egy tárgy segít rajta,az nem sokban különbözik ám az ezósok gyógyító medál hiedelmeitől.
2019. júl. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
34%
Csak sajnálni tudom azokat az embereket, akik elhiszik ezeket a hiedelmeket.
2019. júl. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#Kerdezo (#9)

Kellene egy "reinstall"

Engem is erdekelne amit masok is pedzegettek hogy: Hivö vagy? Isten-hivö? Kereszteny?

Legjobb es elsodleges "mentsvarad" a SzentIras(ok) elsosorban ha kereszteny, katolikus vagy akkor a 4 Evangelium (Mate, Mark, Lukacs, Janos)

Tehat Jezus Krisztus Tanitasai, hogyan Kovetheted Öt, az Eletet

Isten nem varja el senkitol hogy boldogtalan legyen, ne legyen boldog

ellenben elsoszamu elvarasa az Onzetlen Szeretet

ezt gyakorolod te? Gyakoroljad, mindeg egyre jobban, Segits masokon, masoknak, magaddal csak annyira torodj amennyire valoban szukseges, letszukseged

Emeszto problemadon ha meg pluszban emeszted magad az nem segit

de az ha egeszsegesen akarsz elni az mindeg hasznos, az viszont onmagaban eleg ostobasag hogy "elhagyok ezt-azt mert ugy tartjak valakik hogy az hasznos"

a mertekletesseg a hasznos

es az egeszsegesseg alapja a "sport", "edzes" valami fogalmad lehet rola mivel jogat emlegeted es talan kisse ismered, az is valami

de nekem igy mindezekbol eroteljes szelsosegek tunnek ki. ott pedig nincs mertekletteseg, nincs Egyszeruseg

legjobb dolog a futas, a kisse gyorsabb tempoju, tehat nem a kocogas, gyors seta, hanem a ""lassu"-futas"

lehet mostani egeszseged, fizikumod nem engedi ezt még meg, de ha Onzetlenul elsz Mertekletesen es mindeg erre edzed magad akkor idovel menni fog

tehat kezdhetsz setakkal, kocogassal, de az nem megfelelo a hosszutavu egeszsegesseghez, persze lehet valaki megakad az Uton, ahogy Fizikailag, Testileg, Anyagilag, igy van ez igy van Lelkileg es Szellemileg is, De kuzdessel tovabb lehet haladni,

ellenben Onzetlennek lenni konnyu es edes, csak egy dontes, elhatarozas kerdese, es ez onmagaban is elore visz a testi, szellemi (lelki) uton

ez eppen ezert a legfobb dolog a Szeretet maga, a Szeretet Alapja, az Önzetlenseg

Valoban amit szinten emlegettek a "reinstall"od resze lehetne hogy masik orvost (masik korhaz!) keress, sokszor ekkor a valodi megoldast adja meg bajodra, vagy a valodi fobajod talalja meg (ami a kiserobajok okozoja)

gyogyulasod miert fontos szamodra? ha meggyogyulnal hogyan elnel? onzetlenebbul? jobban szeretve segitve embertarsaid, ellensegeid(!)?

vagy ezek hatterbe szorulnanak, kevesbe lennenek fontosak, es a magad boldogsagara osszpontositanal "tovabbra is"?, ha igy erzed akkor Istentol tavolodsz rohamosan...

A SzentIrasokkal mindeg kell foglalkoznod, vagyis azok Tanitasaival, Isten Tanitasaval hogy mi a kotelesseged mi az ertelmes, helyes

de valaszthatsz mast is ha valamiert ugyerzed, az lehet a jobb ami ellentetes ezekkel.


Ha jogat Istentol (tanát) szarzmazonak tartod akkor Biblia mellett a Bhagavad Gita (Vekerdi Jozsef) -t is erdemes "forgatnod", megertsd mi is az a joga es mi a legfobb-joga: az onzetlen szeretet


igy barminemu jogat is gyakorolsz ha az onzosegedre iranyul akkor nagyon alantas tenykedes, helytelen felhasznalas, rossz ut


Xy4

2019. júl. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
ha nem is gyógyít, mégiscsak fura a szentkép könnyezés. tudom minden fel van erősítve, de akkora kacsa nem lehetett ha a császár elvitette Bécsbe azt a képet. utána meg a másolat is ugyanezt csinálta még kétszer Pócson. bizarr kicsit
2019. júl. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!