Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Isten teherbe tudna ejteni...

Isten teherbe tudna ejteni egy férfit?

Figyelt kérdés
Ha nő esik teherbe az eléggé hétköznapi dolog. De mi a helyzet egy igazi csodával? Isten teherbe tudna ejteni egy férfit, aki majd a megváltónak adna életet? Akkor szerintem minden kétséget kizáróan bizonyítaná vele a hatalmát és mindenki biztosan tudná, hogy ez Isten műve volt.

2019. júl. 30. 12:49
1 2 3 4
 21/36 Mansour ***** válasza:
36%

"A "szivárványos mozgalom" ha ezt megoldotta volna, akkor mindenhol ott lenne a hírekben, mert a megoldója valószínűleg orvosi Nobelt kapna"

Ott van a hírekben: [link]

Na most akkor, ha abban egyetértünk, hogy ez sem isteni csoda, sem orvosi szenzáció, akkor micsoda?

2019. júl. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, ez ugye vicc volt?

Nem az volt a kérdés, hogy egy olyan "férfi", aki eredetileg nő volt, csak átoperálták, lehet-e terhes.

Szóval: nem, nincs még megoldva (mármint az, hogy élő gyereke is születhessen férfinak).

2019. júl. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
0%

"És ez kit érdekel most?"

Miután a kérdés ez volt és téged is érdekel + össze vissza beszéltél, így jogos a válaszom


A kérdés az volt, hogy lehetséges-e."

Istentől? Lehetséges lenne, de nem teszi. Egyéb módon? Lehetetlen


"És akkor mi van?"

Az van, hogy akkor ne állítsd az ellenkeződjét


"Te ugye hülye vagy?

Vagy szerinted még mindig a kőbaltánál tartunk?"

Nincs összefüggés, érvelési hiba. Nem véletlen felejtetted el kifejteni. Szerencsére nem csak materialista tudósok vannak, így haladunk előre is. Ti meg az evolúcióval gátoljátok a tudományt. Sarlatánok


"Nem biztos, és a kérdéstől amúgy független."

biztos és nem független


"Terhes az, akiben a saját fajából egy embrió növekszik."

Nem. Terhes az, akit a tudomány definiál, és nem te


"Mármint a hasfal megnyitása, és még azé a szervé, ami a babát tartalmazza."

Ezt írtam más szavakka


"Ha a hasüregben van a baba, akkor nem kell mást megnyitni."

De az nem terhesség volt


""3 hónapos magzatot pedig nem tudnak életben tartani"


Én is ezt mondtam.


Köszönöm, hogy te is ezt írod."

És ezzel tökéletesen és teljesen cáfoltad a 14. hozzászólásod.


Örülök, h vagy, mindenki, aki olvassa látja, hogy a materializmus hazugság

2019. júl. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 Mansour ***** válasza:
56%

"Na jó, ez ugye vicc volt?"

A kérdés szempontjából valóban irreleváns, és viccesnek is tűnhet a dolog, de igazából nem viccnek szántam. Csak arra akartam rámutatni, hogy lassan már hétköznapi dolog lesz az is, ha egy férfi esik teherbe. Hiába nyilvánvaló, hogy amikor teherbe esett még nő volt, bizonyos ideológiavezérelt hangok erőteljesen állítják, hogy itt valóban arról van, szó férfi szül gyereket. És idővel (és kellő médiatámogatással) ez elfogadott hétköznapi ténnyé fog válni.

2019. júl. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
50%

19#


Légyszives linkeld a Biblia eredeti szövegét, és a fordításod aspektusait.

2019. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
56%

"19#

Légyszives linkeld a Biblia eredeti szövegét, és a fordításod aspektusait."


Ok, de mivel te állítottál valamit, először tőled várok bizonyítást. Ha ez megvan, küldöm, amit kértél

2019. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%

"Schwarzenegger is terhes volt a Junior c. Filmben. Ott Isten sem kellett hozzá!"

Az a szomorú, h egy materialistának ez tényleg bizonyíték

2019. júl. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
50%

"Na most akkor, ha abban egyetértünk, hogy ez sem isteni csoda, sem orvosi szenzáció, akkor micsoda?"

Én hazugságnak nevezném. Ha egy nő férfivá operáltatja magát, attól nem lesz más, csak egy férfinek látszó nő. Az ember nemét nem lehet megváltoztatni, ha valaki nőnek születik, az is marad, csináltathat bármilyen műtétet. Ahogy egy férfiból sem lehet nő, legfeljebb kasztrált férfi.

2019. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 Mansour ***** válasza:
70%

"Az ember nemét nem lehet megváltoztatni, ha valaki nőnek születik, az is marad, csináltathat bármilyen műtétet."

Ebben tökéletesen egyetértünk.

2019. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Méh átültetéssel az ember is megoldhatja akár.
2019. júl. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!