Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Isten teherbe tudna ejteni...

Isten teherbe tudna ejteni egy férfit?

Figyelt kérdés
Ha nő esik teherbe az eléggé hétköznapi dolog. De mi a helyzet egy igazi csodával? Isten teherbe tudna ejteni egy férfit, aki majd a megváltónak adna életet? Akkor szerintem minden kétséget kizáróan bizonyítaná vele a hatalmát és mindenki biztosan tudná, hogy ez Isten műve volt.

2019. júl. 30. 12:49
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
25%

"Az ember nemét nem lehet megváltoztatni"

Ez tévedés.

Nőből lehet férfit "gyártani", hormonokkal. Pontosan így működik ez az anyaméhben is. Mondjuk nem lesz tökéletes az eredmény.


Férfiból nem nagyon lehet nőt készíteni. Sebészkéssel át lehet szabni, az más dolog.

Hormonokkal is lehet rajta változtatni, de ez veszélyes és nem is túl hatásos. Nőknél ez sokkal könnyebben megy.

2019. júl. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
15%

"Nőből lehet férfit "gyártani", hormonokkal. Pontosan így működik ez az anyaméhben is. Mondjuk nem lesz tökéletes az eredmény."

Ez tévedés. A nem nem csak hormonoktól függ


" Mondjuk nem lesz tökéletes az eredmény."

Tehát akkor nem lehet. Önmagad cáfoltad

2019. júl. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
81%

"Az ember nemét nem lehet megváltoztatni"

Igazság szerint az anyaméhben is pontosan ez történik. Ha működő Y kromoszómával rendelkezik az embrió, akkor az már jóval az embrionális fejlődés kezdete után változtatja meg a magzat nemét.

2019. júl. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
56%

Nagyszerű.

Kétszer kell leírni az igazságot, hogy egyszer megértsék.

Pont azt írtam, mint a mögöttem kettővel levő, és ő már 100%-on áll (szerencsére), én pedig 0%-on.

Nem a hasznosság szerint pontoznak itt, hanem hasraütésre.

És sajnos olyanok, is, akiknek lövésük sincs a témához.

De akkor mi alapján pontoz? Jósnő vezeti a kezét, vagy mi?

2019. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 0 száza-lékos ***** válasza:
23%
Nem tudna és nem is akarna. Miért kérdezed, ha úgyis tudod?
2019. aug. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
53%
Csak akkor, ha nem használ gumit.
2019. aug. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!