Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Meddig fogják még a vallásosok...

Meddig fogják még a vallásosok felhozni Isten létezésére "bizonyítéknak" a természet változatosságát?

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 12:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

megjelent, próbálgattak, nem volt szükségük

megjelent-ami van, annak egyszer meg kellett jelennie

próbálgattak-mi ezzel a probléma?

nem volt szükségük-mi ezzel a probléma?


Tudod, ha fogalmazástani hibákat (amik nem hibák) hozol fel egy vita során, és személyeskedni kezdesz, az azt jelenti, hogy nincs több érved. Ha cáfolatot nyújtasz, akkor szívesen reagálok rá. :)

De az, hogy idióta vagyok, nem cáfolat. Gondold, hogy idióta vagyok, nagyjából annyira érdekel, amennyire látszik. :)

2019. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mindegy,majd halálunk után jó idővel,úgyis kiderül,nem?Bár szerintetek nem,szerintem igen,ha értitek,hogy mire célzok.
2019. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!