Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Kell még bizonyíték a katoliku...

Kell még bizonyíték a katolikus egyház képmutatására? (többi lent)

Figyelt kérdés
A keresztények a legüldözöttebb csoport a világon, néhány afrikai és ázsiai országban félelemben élnek, üldözik őket, etnikai tisztogatást követnek el rajtuk, a katolikus egyház vezetői egy árva szót nem szólnak erről soha, semmi szolidaritást nem mutatnak az ún. keresztény testvéreik iránt.

2019. okt. 6. 19:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
67%

A keresztények mindenben szeretik a Jézusukat követni, ezért boldogok, ha vértanúságot szenvedhetnek, ha bántják őket és a biztonságban élő katolikusok meg irigykednek azokra, akiket üldöznek, így hitükről bizonyságot tehetnek és a Mennyország küszöbén ezzel átléphetnek.

Más vallások, mint például a muszlimok pedig azt preferálják, hogy a számukra hitetlenek ellen harcolva közvetlenül a Paradicsomba juthatnak, mint a hit harcosai, ezért ilyenkor mindenki boldog, csupán az ilyen maradi ateisták, mint én is vagyok, gondolják azt, hogy nincs ez rendben így, az egyik ember ne bántsa a másikat és ne legyen olyan, akit a hitéért üldöznek, de a vallásosak jól megvannak ezzel, az egyik gyepálja a másikat, amaz meg lelkesen tűri és kinyilvánítja a szeretetét, meg visszadobálja a kenyeret a kőzáporra.

Van ebben azért egy fék, mert ha már az egész vallást fenyegeti a keresztények esetében az üldöztetés, amikor már az egész nyájat kipusztítás fenyegetné, akkor azt azért már nem tűrik és a muszlimok sem akarják gyökerestől kiirtani a 'gyaurokat', mert akkor ki ellen harcolhatnának a továbbiakban?

Valahogy olyan módon, hogy a rendőröknek is érdekükben áll, hogy legyen bűnözés, mert abból élnek, hogy ellene küzdenek, ha egycsapásra megszűnnének a bűncselekmények, rájuk sem lenne szükség többé.

Idáig fajultak a dolgok.

2019. okt. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ugyanazt akartam írni, mint az ötös válasz, úgyhogy neki pacsi, én meg mellé csapódok.
2019. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Mind hőzöngtök, hogy ez nincs így de nem tudtok felmutatni semmit amivel alá tudjátok támasztani, még egy nyomorult linket se.


# 11 Menj, trollkodj valahol máshol.

2019. okt. 7. 20:39
 14/24 anonim ***** válasza:
74%

Tájékozódj előbb...

Én katolikus körökben mozgok és hidd el, sokszor esik szó erről.


[link]

2019. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%

"de nem tudtok felmutatni semmit amivel alá tudjátok támasztani, még egy nyomorult linket se."

Az meg sem fordul az oktondi buksi kobakodban HOGY NEM AKARUNK VELED vitatkozni? Utálod a keresztényeket és kész, Nagy ívben teszek rá.

2019. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
+ 15 Nem utálom a keresztényeket csak a képmutató kamu keresztényeket.
2019. okt. 8. 17:32
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Te is képmutató vagy, akkor meg? Mutattak cáfolatot, de neked nem jó, mert szerinted a cáfolat egyenlő a hőzöngéssel. Ha nem tudod elfogadni a tényeket, akkor máris beváltasz személyeskedésbe. Ez az igazi képmutatás. És még katolikus sem vagyok.
2019. okt. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
93%

[link]


Az Egyház több, mint 140 000 iskolát, 10 000 árvaházat, 5000 kórházat, és közel 16 000 más egészségügyi ellátóközpontot működtet. A katolikus segélyezők ernyőszervezete, a Caritas becslései szerint a hálózatuk évente 2-4 milliárd angol fontnyi összeget költ segélyezésre, amivel a Caritas az egyik legnagyobb segélyszervezet az egész világon.

2019. okt. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Kedves Testvérem! Mindenki azt hall meg, amire van hallása... Én másról sem hallok évek, évtizedek óta. Te valószínűleg azért nem hallod meg az erről szóló üzeneteket, mert nem érdekel...De akkor miért is hiányzik az életedből? Lehet, hogy csatornát kellene váltanod...
2019. okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
# 18 Ez mind szép és jó, de ez min változtat? Ettől kevésbé fogják üldözni a keresztényeket a közel-keleten és afrikában? Ez ellen kellene fellépni, de minimum azt asztalt vernie az egyházi vezetőknek.
2019. okt. 12. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!