Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jehovásoknál mivel lehet...

Jehovásoknál mivel lehet elérni, hogy hagyjanak békén?

Figyelt kérdés
A közelmúltban lakótársam elkövette azt a hibát, hogy elfogadott tőlük valami szórólapot (nem tudom mi volt konkrétan, rögtön kidobta) és azóta ez a két öregasszony kvázi a fejébe vette, hogy ha törik ha szakad megtérít minket, vagy mi a fenét akarnak ezek. Csak ezen a héten kétszer csengettek be, hogy akkor ők mindenképpen szeretnének beszélgetni. Próbáltuk szépen, hogy nem, nem érdekel bennünket, köszi, próbáltuk csúnyán, fenyegetőztünk rendőséggel, nem használ. Ma este már ki se nyitottam nekik az ajtót, pedig kitartóak voltak. Alapvetően semmi bajom nincs azzal ha valaki vallásos, de a t*öm tele van már az erőszakos formájukkal. Mi bajuk van, mit nem lehet megérteni azon, hogy nem!? Valami külön módi van, amiből értenek?

2019. dec. 6. 21:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%

Nálam is volt ilyen, még az ablakon is dörömböltek, hogy nyissam már ki.

Felment bennem a pumpa.

Fogtam magam levetkőztem teljesen és egy szál f-szban nyitottam nekik ajtót, és ecseteltem nekik, hogy naturista életmódot folytatok, ebben hiszek, jöjjenek be és csatlakozzanak hozzám.

Na azóta nem láttam őket :D

2019. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 SIDLER22 ***** válasza:
Kicsit kamu vagy. Ablakon azért nem szoktak dörömbölni.
2020. jan. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!