Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi lesz a végítélet után?

Mi lesz a végítélet után?

Figyelt kérdés

Jelenleg nem az emberiség sorsa érdekel, hanem az, hogy a keresztény vallás szerint úgy általában mi fog történni?

Elpusztulnak e az állatok?

Elpusztul e a Föld, a Hold, a Nap, a bolygók, a galaxis?

Ha nem, akkor valamelyik állatfaj átveheti e a helyünket a Földön, már ugye például a katolikusok elfogadják az evolúciót, de akkor elképzelhető, hogy valamelyik főemlős, vagy emberszabású, de akár más állatfaj olyan lehetőséget kap, amelyet az emberi nem kapott a dinoszauruszok kihalása után, vagyis a dínók végítélete következtében, így más életforma is eljuthat az intelligencia magas szintjére?

Mi lesz a Földdel, a világgal a végítélet után?

Mi az elképzelés?



2020. jan. 17. 20:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Nekem mindez egy rossz tréfának tűnik és semmi értelmet nem látok egyik verzióban sem, logikátlan és értelmetlen, de várom mások véleményét is, mert elég vérszegény válaszokat kaptam, így nem igazán értem, mi lesz a világvége után, vagy mi értelme lenne neki egyáltalán?"


Nem érdemes értelmet keresni benne. Azt csak a lógó lábú lát benne, de az csak neki értelem. Kicsit olyan az úr mint az elefánt a porcelánboltban.

Bízunk benne hogy a következő világban elmegy az elméjéből a kórság, és nem lesznek ilyen kattanásai mint a mostaniban

2020. jan. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
A föld nem pusztul el, mert utána 1000 évig fognak élnek rajta az Úrral együtt. Nem lesz semmi rossz csak jó. Aki megteremt egy földet az újjá is tudja építeni. Ez kielégítő válasz?
2020. febr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a mobilnyomkodó, zombi fiatalokkal akar szerited együttélni az Isten? Én ha Isten lennék, akkor nem szeretnék ilyen Földet. Pl. kérdeznék valamit tőlük, akkor várnák a válaszra, utána oldalba kellene löknöm őket és akkor azt mondanák, hogy "hööö..."
2020. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Hadd nyomkodják azt a mobilt.

Amúgy te mit nyomkodtál amíg beírtad a választ?

2020. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!