Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a templomokra nem vonatkozik a bezárás?

Figyelt kérdés
[link]
2020. márc. 12. 20:21
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

1. Olaszországban is volt, amikor csak tizenpár regisztrált fertőzött volt. Sőt, volt, amikor 1. Sőt, volt, amikor 0.


2. Nem ismerek olyan irodai dolgozót, akinek jövő hétfőn be kellene mennie dolgoznia.

2020. márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
21 igen kevés "irodai dolgozót" ismerhetsz.
2020. márc. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:

# 22


Az összes csoporttársam home office-ban volt, amikor szerdán elköszöntünk egymástól ugyebár, mert bezár az egyetem.

Amelyik cég kiközvetít, ott csütörtökön rendelték el, ahova kiközvetít, ott pénteken.


A tömegközlekedés már egész héten a szokásosnál jóval üresebb volt.


Volt munkatársaim egy részben állami, igen konzervatív intézménynél is hétfőtől home office-ban dolgoznak.


De te biztosan jobban tudod nálam, hány embert ismerek.

2020. márc. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
50%
Nos nálunk nem rendelték el az irodában, túl sok a munka. Szóval lehet nem kéne általánosítani.
2020. márc. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
0%

Én tényleg nem ismerek olyan irodai dolgozót, akinek fizikailag be kellene mennie hétfőtől, ha erre a kijelentésemre az általánosítás szót rá tudod húzni, az a saját frusztrációdról árulkodik.


Köszönöm szépen, jelenleg még nekem is rengeteg a munkám, pénteken is elláttam otthonról, jövő héttől is el fogom.


A frusztrációdat ne máson vezesd le, hihetetlenül rosszul esik, hogy leírok valamit és támadnak. Bár embergyűlölőként szépeket kívánok neked.

2020. márc. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nálad aztán vannak bajok, de nem kicsit... Keress fel egy orvost.

Egy mondatot írtam, s azon hisztizel itt nekem.

2020. márc. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
56%
Ne haragudjatok, de most kamikáze embernek tartom azt, aki elmegy templomba vagy konditerembe. Tiszta elmebeteg...
2020. márc. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!